Ellisiv

Autor: Frid Ingulstad

Kijów. wiosna roku 1043.

Ellisiv. piękna i wykształcona córka wielkiego księcia kijowskiego Jarosława. zostaje wydana za mąż za Haralda Sigurdssona. przyszłego władcę Norwegii. Zakochana w urodziwym i dzielnym wikingu. bez wahania wyjeżdża po ślubie na północ. na zawsze porzucając wszystko. do czego przywykła. Pełna nadziei. nie przypuszcza. że życie z Haraldem. człowiekiem ambitnym. okrutnym i hołdującym pogańskim obyczajom. przyniesie jej nie tylko wiele radości. ale i łzy…

Wydawnictwo: NordiPress

Cena: 17.9


Ty. Twoje dziecko i szkoła

Autor: Ken Robinson

W książce Ty. Twoje dziecko i szkoła Ken Robinson:

– wyjaśnia. na czym polega dobra edukacja- podpowiada. co możemy zrobić jako rodzice. aby zapewnić naszym dzieciom odpowiednią edukację

– pokazuje. jak wspierać dzieci w systemie szkolnictwa albo poza nim. jeśli taką decyzję podejmiemy.

 Ty. Twoje dziecko i szkoła to książka dla rodziców. którzy chcą towarzyszyć dzieciom w ich edukacji. a dzięki temu zapewnić im szczęśliwe życie. wolne od presji i stresu. To praktyczny przewodnik. dzięki któremu rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w edukacji dzieci i pomagać im w odkrywaniu wrodzonych talentów. 

Autor opiera nie tylko na doświadczeniu zawodowym. ale także prywatnym. Na ponad 300 stronach najnowszej książki udziela głosu z

:

Cena:


32.9

https://woblink.com/ebook/skrzywdzona-natasha-preston-127796u: https://woblink.com/product-publication/download/127796/epub

:

Cena:


Osiem minut

Autor: Darren O’Sullivan

Chris obiecał żonie. że wkrótce do niej dołączy. Wszystko dokładnie zaplanował. starannie wybrał czas i miejsce. Osiem minut przed przyjazdem pociągu stanął przy krawędzi peronu. Sara nie od razu zdaje sobie sprawę. że uratowała samobójcę. Powinna pójść swoją drogą. ale czuje się odpowiedzialna za mężczyznę. któremu ból i desperacja odebrały chęć do życia. Małomówny i tajemniczy Chris coraz bardziej ją intryguje. powoli staje się jej obsesją. Chociaż on wyraźnie jej unika. Sara zaczyna go śledzić. a potem odwiedzać w domu. Dąży do zacieśnienia znajomości. nie wie. że byłoby lepiej. gdyby niektóre sekrety na zawsze pozostały nieodkryte. Nie wie też. że wkroczyła na śmiertelnie niebezpieczną ścieżkę.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena:


Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w rzeczywistości pedagogicznej

Autor: Małgorzata Kitlińska-Król

Problem specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci pojawiający się na kolejnych szczeblach edukacji. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. resocjalizacyjnych. terapeutycznych niepokoi społeczeństwa wszystkich krajów świata. Osoby. u których diagnozujemy różnorodne dysfunkcje w funkcjonowaniu o bardzo wąskim lub niezwykle szerokim spektrum nieprawidłowości wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego w procesie kształcenia. wychowania. opieki i terapii. Profesjonalne wsparcie dziecka/podopiecznego ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na pełnej akceptacji. otwartości i autentyczności wynikających z relacji międzyludzkiej jest przejawem człowieczeństwa. Ludzie dla ludzi – młodszych i starszych – tworzyć powi

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9od bakterii do bacha, mrożek śpiąca królewna, wkt fizjologia, anatomia moryś, misja 100 tom 2, wziales, atlas ryb słodkowodnych pdf, nahorny komentator, mizerabilizm, geografia szczęścia, filozofia religii kontrowersje, książki o marketingu pdf, kierkegaard filozofia, mechanika zadania z rozwiązaniami pdf, english for medical sciences pdf, up partia, szweykowscy botanika pdf, kobiecości, duszak, trędowata, tatarkiewicz pdf, walesa danuta…