Niczyja

Autor: Sznajder Anna Crevan

To co się stało. to nie była niczyja wina. Stało się i tyle. Teraz. będąc na rozdrożu. nadal nie wiedziałam. co dalej. Niczyja wina. że nie umiałam wybrać! Niczyja. że nie wiedziałam. którego bardziej kocham. bo kochałam obu! I choć ponoć to niemożliwe. moje serce było złamane na dwie części. a każda z nich należała do innego. Jeden urzekł mnie swoją delikatnością. czułością i urokiem. Drugi był niczym torpeda. Niczym otchłań. wciągnął mnie granat jego spojrzenia i utonęłam. Namiętność czy delikatność? Dwie skrajności. niczym przeciwne bieguny magnesu. Kochałam i byłam kochana. Byłam ich. a jednocześnie byłam NICZYJA!

Niczyja przeniosła mnie do kraju kwitnącej wiśni. gdzie miłość smakuje zupełnie inaczej. Ta niezwykle piękna i zmysłowa historia wciągnie Was w wir

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

Na szlaku trumien

Autor: Peter May

Wyspa Harris. Hebrydy Zewnętrzne.

Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia. gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem. by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne. co znajduje w domu. to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

Wyspa Flannana.

Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych. z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników. zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności. skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

Edynburg.

Karen Flemming. zbuntowana nastolatka.

Autor: Anna Gielewska

Banda Niematerialnych Szaleńców

Autor: Krasowska Maria

Prawdopodobnie jako jedyny na świecie masz szansę dowiedzieć się z pierwszej ręki. jak wygląda życie pozagrobowe! Nie skorzystasz z takiej okazji?

Nazywam się Danny Moon. a moi rodzice są nieprzyzwoicie bogaci.

Trzy rzeczy. które kocham: gorzka czekolada. gra w Monopoly i ciemność. Trzy rzeczy. których nienawidzę: guwernantki. nuda i jeszcze raz guwernantki.

To przez nieposłuszeństwo względem jednej z nich trafiłem do Polski. do wujostwa i pięciu kuzynek. Czułem się jak na zesłaniu… ale tylko na początku.

Któregoś dnia spotkałem tajemniczego brodacza w kapeluszu. Pewnie nie uwierzycie. kiedy wam zdradzę. że był to duch. Wkrótce razem z Anetą. najfajniejszą z moich kuzynek. stanęliśmy przeciwko niebezpiecznemu biznesmenowi. który wykorzystywał duchy do nie

Basza smaku

Autor: Ersin Saygin

Wyobraź sobie. że za pomocą potraw możesz wpływać na emocje innych ludzi. Wyobraź sobie. że jesteś w stanie odkryć wszystkie istniejące smaki. Jeśli to potrafisz. jesteś… baszą smaku.

Imperium osmańskie. XVII wiek. Młody. wybitnie utalentowany kucharz. dzięki ogromnej biegłości w sztuce przyrządzania dań. dostaje się do pałacowej kuchni. Jego celem nie są jednak uznanie czy bogactwa. ale zemsta. Gdy chłopak przekracza mury pałacu. prawda powoli zaczyna wychodzić na jaw. Czyżby już tu kiedyś był? Stopniowo poznajemy sekrety jego dzieciństwa: brutalna masakra na rodzinie sułtańskiej. ucieczka z pałacu. droga do doskonalenia się w sztuce kulinarnej. niezwykli przewodnicy pomagający zdobyć niecodzienne umiejętności. a także Kamer – jego jedyna miłość i największa strata.

Historia pełna

31.9: https://woblink.com/ebook/banda-niematerialnych-szalencow-krasowska-maria-126042u

fortnite budowanie, wszystkie.jasne miejsca, dziedzictwo posłańca chomikuj, ochrona praw dziecka w polsce, klucz do oznaczania roślin pdf, bartosz jabłoński, rehabilitacja w geriatrii, pwsz kalisz logowanie, świat bourne a, równowaga w przyrodzie wiedźmin 3 konsekwencje, etymologia słów online, biomechanika układu ruchu człowieka pdf, sapkowski audiobook, na starość interpretacja, judo historia, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj, zorganizowana przestępczość…