Szepty sumienia

Autor: Beata Zdziarska

Niezwykle prawdziwa powieść o szczęśliwej rodzinie. Do czasu!

Pewnego dnia życie gdańskiego naukowca rozsypało się na miliony kawałków. Na jednej szali znalazły się żona. córka i kariera. a drugą dociążyło sumienie. Mężczyzna w jednej chwili znalazł się w schizofrenicznym świecie. Co musi się stać. by znów zaczął naprawdę istnieć?

Przemilczał prawdę czy zabrnął w kłamstwo? Czy niedopowiedzenie jest oszustwem? 

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


ISBN

9788395277740: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-holmesa-liga-czerwonowlosych-arthur-conan-doyle-138559u

Cena:


Ochrona środowiska dla inżynierów

Autor: Jacek Krystek

To unikatowe kompendium wiedzy z zakresu TECHNOLOGII INŻYNIERSKIEJ OCHRONY ŚRODOWISKA. napisane przez grono wybitnych polskich naukowców zajmujących się różnymi aspektami tego zagadnienia.

W publikacji tej dokonano połączenia:

• ZAGADNIEŃ PRAWNYCH. w tym: oceny oddziaływania na środowisko. zarządzania środowiskowego; jak i:

• ZAGADNIEŃ TECHNICZNYCH: gospodarki odpadami. ochrony powietrza atmosferycznego. uzdatniania wody. oczyszczania ścieków. ochrony powierzchni ziemi. jak i jej rekultywacji i remediacji. ochrony przed hałasem. jak i ochrony przed korozją.

Książka powinna się stać podstawowym opracowaniem w Polsce dotyczącym ochro

25: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-zandarmerii-wojskowej-sil-zbrojnych-rzeczypospolitej-polskiej-w-systemie-bezpieczenstwa-panstwa-w-latach-1999-2018-marceli-herman-138288u

Cena:udomowienie wilka, niepoprawnie, etyka protestancka a duch kapitalizmu pdf, skanem gowork, jan długosz roczniki, radiologia stomatologiczna, jod leczy pdf chomikuj, irena chołuj, giddens socjologia pdf, finanse publiczne owsiak, porady duchowe, gdybyście, ulegla i posluszna, zbigniew herbert heo, mów jak mówca pdf, apokryf skyrim…