EPUB.MOBI

134467: 29.99

https://woblink.com/product-publication/download/134467/epub

:

Cena:


ISBN

9788381470612: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/ognisty-dylemat-ewa-bauerfeind-burkot-135089u

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


Uwaga. szpieg! Dzieje wywiadu od Noego do Bonda

Autor: Tadeusz A. Kisielewski

Historia służb wywiadowczych od biblijnych szpiegów po elektroniczną inwigilację.

Z czym zazwyczaj kojarzymy wywiad? Z szantażem. kradzieżą. zabójstwami. walką i innymi niezbyt miłymi działaniami. Tymczasem autor tej swobodnej. niekiedy żartobliwej lub złośliwej opowieści o dziejach szpiegostwa przypomina jednak. że zrodziło się ono z naturalnej. bynajmniej nie nagannej potrzeby bezpieczeństwa. Tak było u zarania wywiadu. gdy Noe wypuszczał na zwiady ptaki. tak jest i dziś. gdy satelity rozpoznawcze śledzą ruchy wojsk. Według Tadeusza Kisielewskiego stałe od tysiącleci są też podstawowe procedury i techniki szpiegowskie. ukazuje nam zatem te działania. w których najlepiej przejawia się natura wywiadu.

Autor między innymi szczegółowo przedstawia powstanie pierwszych w nowożytnej cywilizacji zachodniej struktur wywiadowczych – papieskiej i angielskiej – oraz pierwszego wywiadu Stanów Zjednoczonych. Ujawnia rolę polskich oficerów w szkoleniu agentów SOE i OSS oraz wnikliwie rozwija temat polsko-japońskiej współpracy na tym polu w latach 1904–1944. Przypomina też czasy. gdy dwa narody – polski i żydowski – nie miały własnego państwa. ale miały znakomicie działający wywiad.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9apteka w getcie krakowskim, marek mozgawa, diana palmer nowości, socjotechnika pdf, renata zarzycka, sprawdzian genetyka klasa 8, jennifer l armentrout książki, waldemar zubrzycki, lolek adam wajrak, widmokrąg, zakazany uklad, duże owady, małgorzata syczewska, jak ze, edyta hołdyńska ile ma lat, lisza, podstawy transportu i spedycji, andrew huang…