1

:

:

Cena:


Vademecum jeszcze lepszego menedżera

Autor: Michael Armstrong

Nioceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze. jak i dla przyszłych menedżerów.

We współczesnym. dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze. jak i tych. którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik. z którego dowiesz się m.in.. jak:

– organizować pracę zespołów i delegować zadania.

– radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych.

– sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak. by zyskać ich akceptację.

– kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów. które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Wojna i pokój. Tom 5

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3margot drechsel, człowiek nietoperz jo nesbo, małgorzata kita, ucieczka do miłości pdf, klasyfikacja podmiotów gospodarczych, czas pruby, noc bez gwiazd, iq wechslera, pwn książki, marian broda, ćwiek stróże, j. słowacki, fizykazadania pl, jesteś tylko moja pdf, matematyka 2019 matura, kastor miłoszewski, proces kafka pdf, stanisław salmonowicz, empatia poradnik dla wrażliwych…