Kajtuś patriota

Autor: Monika Sawicka

Poznaliście już naszego bohatera Kajtka oraz Jego Przyjaciół?

Pamiętacie książeczki:

O Kajtku szczęściarzu

Zakochany Kajtek

Kajtuś rusza w świat

Tym razem robi się nieco poważniej i Kajtek poznaje kraj. w którym mieszka. jego historię. ważne słowa. takie jak Patriotyzm. Ojczyzna. Niepodległość. Wraz ze swoim panem Kacprem oraz resztą ludzkiej i zwierzęcej rodziny uczy się nowych rzeczy i jest z tego dumny.

Dzięki temu Kajtuś jeszcze mocniej kocha swoich bliskich: dwu i czworonożnych przyjaciół i jest gotów na wiele. by ich ocalić. Staje się odpowiedzialny nie tylko za siebie. ale i za innych.

Uśmiech. ale i łzy wzruszenia będą Wam towarzyszyć podczas lektury nowych przygód Kajtusia.

Wydawnictw: https://woblink.com/ebook/leksykon-wspolczesnego-miasta-stefania-sroda-murawska-elzbieta-grzelak-kostulska-jadwiga-bieganska-justyna-chodkowska-miszczuk-krzysztof-rogatka-leszek-dabrowski-124269u

Cena: dr hab. Elżbieta Grzelak-Kostulska


https://woblink.com/product-publication/download/125237/epub

1:

:

Cena:


Pensjonat Muszelka

Autor: Fanny Joly

Pensjonat Muszelka odwiedziliśmy całą rodziną w ostatnie wakacje. Polecamy to miejsce wszystkim wczasowiczom. którzy nie znoszą nudy i uwielbiają przygody! Nagły wypadek w kuchni? Nowy sposób na przyciągnięcie klientów? Bez obaw: Jan-Albert i Tyczka… to znaczy Rózia poradzą sobie z każdym hotelowym incydentem! 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


https://woblink.com/product-publication/download/125428/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788301198008: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/sieci-wplywu-nahai-nathalie-124621u

Cena:traczyk fizjologia pdf, audiobooki download, rozmaitości sokołowskie, bezpieczenstwo miedzynarodowe, pieklo pocztowe, marta lampart, michał kruszelnicki, ibuk pwn, kamienie na szaniec audiobook cały, damien la casey pdf pl, streszczenie hobbit, krysicki włodarski, piotr juszkiewicz, autostopem przez galaktykę książka, sharon kendrick chomikuj, filozofia rousseau…