ISBN

9788366074590: Wydawnictwo

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Byłem bogiem

Autor: Paweł Widomski

Zostało mu nie więcej niż kilkanaście tygodni życia. Chce być jak… bóg.

Samotny mężczyzna. pracownik firmy deweloperskiej. dowiaduje się o swojej terminalnej chorobie. Rak trzustki zmienia wszystko w jego życiu. Szybko pojmuje. iż rychła śmierć daje mu swoisty immunitet. niedostępny innym ludziom – brak konsekwencji własnych czynów. Zaczyna od niepłacenia mandatów. świadomego łamania prawa. prób zniszczenia interesów swojego szefa. Ale „wolność” działa jak narkotyk. Trzeba więcej i więcej. A gdyby tak zabić?

Mimo że wcześniejsze życie skutkowało brakiem i przyjaciół. i wrogów. w końcu bohater powieści wybiera ofiarę – profesora K.. którego obwiniał o śmierć matki. Pozostaje tylko znaleźć zabójców. Kiedy próba ich wynajęcia kończy s

28: https://woblink.com/ebook/esencja-zla-amelia-misiak-126500u

Cena:tajni współpracownicy, wypożyczalnia internetowa, zbigniew ogonowski, rodney stark, pąchalska, ewa kulejewska, jerzy cieślik, dieta dla mózgu pdf, w strone swanna, darmowe ebooki, cel za horyzontem, maria trojanek, unnra, dark souls 3 poradnik, wasilij machanienko, teleexpress pl, łukasz baka, lego projekty, java zadania praktyczne, pikantne historie, profesjogram…