ISBN

9788380839885: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/rapa-nui-malgorzata-telecka-133758u

Cena:


ISBN

9788381470223: Wydawnictwo

Format

20: http

Cena:


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Amor Królem

Autor: Marek Weiss

Jestem starym pederastą. Wiem. że tak się dzisiaj nie mówi. ale to właśnie określenie najlepiej oddaje mój sposób myślenia o sobie.

Tymi słowami autor rozpoczyna fascynującą opowieść o dwóch aktorach. w której niczym w zwierciadle odbija się Warszawa drugiej połowy ubiegłego wieku z jej teatrami. gwiazdami i skandalami. Co łączy te dwie biografie? Pragnienie sławy i miłości. ryzykowna wędrówka na styku życia i sztuki. wreszcie – upadek i gorzkie rozczarowanie…

Marek Weiss po raz kolejny drąży kontrowersyjne tematy. nie szczędząc czytelnikowi niewygodnych pytań o granice wolności seksualnej. istotę miłości i pożądania. a także sens poszukiwania duchowości w świecie. w którym teatr wydaje się być prawdziwszy od rzeczywistości.

29.9: https://woblink.com/ebook/zgadnij-kto-chris-mcgeorge-133654u

Cena:


Party na jachcie

Autor: Bella Frances

Choć urodzona w arystokratycznej rodzinie. Lucinda Bond nie lubi eleganckich strojów i życia na świeczniku. Prawdziwym koszmarem są dla niej publiczne wystąpienia. Gdy pewnego wieczoru przychodzi jej poprowadzić aukcję charytatywną podczas przyjęcia na jachcie. jest przerażona. Pomoc przychodzi z najmniej spodziewanej strony. W zadaniu wyręcza ją znany argentyński sportowiec Dante Hermida. z którym kilka godzin wcześniej zdążyła się pokłócić na śmierć i życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiakumberto eco jak napisać pracę dyplomową pdf, matematyka dla inżynierów, wojciech kostecki, dwór w czartorowiczach, ostatni strzał, bankowość spółdzielcza w polsce pdf, fizjoterapia w ginekologii i położnictwie, wyznania św. augustyna, katarzyna przyłuska-urbanowicz, rework książka, wojna moja milosc, baśniobór smocza straż 2, edward dąbrowa, my fajnopolacy, stosunek seksualny nie istnieje, finansowanie msp, małe kobietki pdf…