Podręcznik astrologii praktycznej

Autor: Jolanta Romualda Gałązkiewicz-Gołębiewska

Godności i słabości planet

Planety symbolizują rozmaite energie. które wyrażasz w swoim życiu.Gdy je poznasz. lepiej zrozumiesz zarówno siebie. jak i osoby z Twojego otoczenia. Choć na pozór brzmią tajemniczo. dzięki temu podręcznikowi poznasz wszelkie aspekty ich godności i słabości. co wzbogaci Twoje umiejętności interpretacji horoskopów urodzeniowych. Praktyczne wiadomości autorka ubrała w formę zadawanych czytelnikom pytań.

 Praktyczne przykłady i nowoczesna formuła

Do tej pory brakowało w Polsce podręcznika. który omawiałby tak ważne dla interpretacji horoskopu urodzeniowego kwestie. jak godności i słabości planet. Dzięki zawartym w tej książce definicjom zrozumiesz. czego mogło do tej pory brakować w Twoim sposobie odczytywania

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Format

EPUB.MOBI: 139008

https://woblink.com/ebook/zydzi-2-piotr-zychowicz-139008u

:

Cena:


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


Letnia noc

Autor: Dan Simmons

Ścinający krew w żyłach mistrzowski horror w stylu klasyki gatunku

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny. mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego. skrywającego wiele tajnych przejść budynku. o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty. a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci. nikt nie przypuszcza. że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem. którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach.. a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami. o których istnieniu nie zdawały sobie dotąd sprawy.

Książka. która zainspirowała twórców serialu Stranger Things.

‚Dan Simmons pisze rewelacyjnie. łącząc koszmar z przerażeniem. napięciem i zaskakującą nostalgią za dawnymi czasami na amerykańskiej prowincji. To jedna z tych rzadkich książek. które trzeba koniecznie przeczytać!’

Stephen King

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 45komu bije dzwon książka, 365 dni blanka lipińska pdf, wydawnictwo uniwersytetu marii curie-skłodowskiej, ekspozycja zawodowa pielęgniarek, dżok legenda o psiej wierności, książki online do pobrania za darmo, zbigniew nowak zielarz przepisy, polska piastów jasienica pdf, wszystkie miracula, marta staniszewska i obiecuję ci miłość, moja siostra rosa, przeminęło z wiatrem książka pdf, terri blackstock, wayne dyer pokochaj siebie, łukasz kulak, paweł ziółkowski, leon ulrich, podręcznik do nauki gry na pianinie pdf, myszeida pdf…