ISBN

9788301195328: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/marketing-eugeniusz-michalski-32236u

Cena:


Życie modelki

Autor: Julia James

Modelka Thea Dauntry ma jednego wroga – bezwzględnego biznesmena Angelosa Petrakosa. Pięć lat temu pozbawił ją pracy i domu. Dlaczego musiała spotkać go ponownie teraz. gdy po raz pierwszy w życiu poczuła się bezpieczna i planowała zacząć nowe życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380871649: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jednominutowy-negocjator-don-hutson-george-lucas-32150u

Cena: George Lucas


Życie Apulejusza platończyka z Madaury

Autor: Maksymilian Kawczyński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Apulejusz z Madaury (Lucius Apuleius) (ok. 125 – po 170) – berberyjski pisarz. filozof i retor. Apulejusz urodził się w numidyjskim mieście Madaura ok. 125. jak można się domyślać na postawie wzmianek w jego pismach. Rok urodzenia poświadcza św. Augustyn w Państwie Bożym (VIII. 14) i w listach (102. 32). Żył w czasach Antoninów. które uważano za złoty wiek cesarstwa rzymskiego. wobec braku niszczących wojen i panującego dobrobytu. Nie znamy jego imienia – imię Lucjusz przekazuje wiele rękopisów. może ono jednak pochodzić z utożsamienia Apulejusza z głównym bohaterem jego powieści Metamorfozy.

15: https://woblink.com/ebook/czy-jezuici-zgubili-polske-stanislaw-zaleski-32305u

Cena:


Między nami.

Autor: Jacek Kaczmarski

Wyjątkowe wydanie wierszy Jacka Kaczmarskiego z okazji 60. rocznicy urodzin poety.

Jacek Kaczmarski to jeden z największych bardów współczesnej polskiej piosenki poetyckiej. Jego mocny głos. genialne teksty i wielka ekspresja. z jaką grał i śpiewał. wciąż porywają nowe pokolenia. Słowa piosenek jego autorstwa – jak choćby „Naszej klasy”. „Zbroi” czy „Murów” – weszły na stałe do naszego słownika.
‚Między nami’ to najpełniejsze wydanie wierszy poety.

Poezja nie służy ułatwianiu życia ludziom. Otwiera im oczy na pewne aspekty istnienia.
Jacek Kaczmarski

Jacek Kaczmarski (1957–2004) – poeta. prozaik. kompozytor. piosenkarz. twórca tekstów piosenek. Absolwent Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował w 1976 roku. a rok później zdobył nagrodę na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie za utwór „Obława”. W roku 1979 rozpoczął współpracę z Przemysławem Gintrowskim i Zbigniewem Łapińskim. W momencie wprowadzenia stanu wojennego przebywał we Francji. W latach 80. dał setki koncertów na całym świecie. Wrócił do Polski w 1990 roku. Został pochowany w Alei Zasłużonych na Warszawskich Powązkach. Odznaczony Krzyżami Komandorskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 63.2


Cuda w Tobie

Autor: Mark Victor Hansen

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością. głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego. spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy. co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia. że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć. jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz. że nie zasługujesz na cud?

‚Cuda w tobie to wyjątkowa książka. która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów. dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej. przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.’

Daniel Amen. MD. autor Change Your Brain. Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 28


ISBN

9788381190183: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-nawii-pati-maczynska-32359u

Cena:stereotypy o polsce, zagrożenia terrorystyczne, koncepcje zarzadzania, jordan penny, podatek od miłości fili, jerzy bałdyga, robert wegner opowieści z meekhańskiego pogranicza, toskania przewodnik pdf, zagłada domu usherów pdf, egzamin gimnazjalny biologia powtórzenie, vaclav smil, bukowski kobiety pdf, badanie podmiotowe i przedmiotowe w pediatrii, ubg, bogowie i herosi, michał chruszczewski, assassin odyssey poradnik, jakub przytarski, cel uświęca środki co to znaczy, czlowiek ken, entp osobowość, makrocząsteczki, pokemon go poradnik dla zaawansowanych, przewodnik po wenecji pdf…