https://woblink.com/product-publication/download/128152/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


Auto w terenie. Podstawy jazdy 4×4

Autor: Sławomir Makaruk (Makaron)

Pełna praktycznych porad książka omawia podstawowe zagadnienia związane z pokonywaniem typowych przeszkód terenowych. eksploatacją samochodu i zasadami jazdy w terenie.

Wyjaśnia reguły użycia wyciągarki i techniki wydobycia unieruchomionego pojazdu. Pokazuje sposoby pokonania zarówno zbiorników wodnych i jazdy w górach.

O Autorze:

Sławomir „MAKARON” Makaruk

Podróżnik i kierownik wypraw. instruktor off-road. Członek prestiżowego EXPLORERS CLUB of NEW YORK.

Uczestnik CAMEL TROPHY – w pierwszej polskiej załodze na trasie Tanzania-Burundi. Szef wszystkich polskich edycji CT . instruktor renomowanego MAT-Marlboro Adventure Team. Od ponad 30 lat porusza się samochodami terenowymi po wszystkich prawie kontynentach.

Wydawnict: Psychoskok

Cena: 9.9


Odkryj swój Żywioł

Autor: Ken Robinson

Autor bestsellera ‚Uchwycić Żywioł’ w swojej nowej książce dostarcza czytelnikom inspiracji i praktycznych porad dotyczących tego. jak odkrywać swoje talenty i pasje oraz jak znaleźć się w swoim Żywiole.

W prelekcji na konferencji TED oraz w książce ‚Uchwycić Żywioł’ Ken Robinson przedstawił nowe spojrzenie na samorozwój poprzez połączenie swoich pasji z naturalnymi talentami. ‚Odkryj swój Żywioł’. długo oczekiwana kontynuacja pierwszej książki. stanowi praktyczny przewodnik. który pomoże czytelnikowi znaleźć się w swoim Żywiole. Robinson odpowiada między innymi na pytania:

• Jak odkryć to. w czym jestem dobry i co kocham?

• Co jeśli kocham robić coś. w czym nie jestem dobry?

• Co jeśli jestem dobry w czymś. czego nie kocham?

• Co jeśli nie mogę utrzymać si

32: https://woblink.com/ebook/moje-zycie-ma-cel-rozmyslam-modle-sie-rozumiem-rick-warren-128865u

Cena:


Jacek Wojciechowicz. Kulisy warszawskiego ratusza

Autor: Magdalena Rigamonti

Jacek Wojciechowicz. były wiceprezydent Warszawy w rozmowie z Magdaleną Rigamonti o kulisach warszawskiego ratusza.

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


Dzieła wszystkie. tom 1

Autor: Mistrz Eckhart

Pierwszy tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

Wyjdź całkowicie z siebie dla Boga. a On wyjdzie cały z siebie dla ciebie. Kiedy Bóg i człowiek wychodzą z siebie. to. co pozostaje. jest prostym Jednym.

Jeśli brak pobożności i skruchy sprawia ci ból. to właśnie jest teraz twoją pobożnością i surowością.

Niektórzy chcą patrzeć na Boga tymi samymi oczyma. którymi patrzą na krowę. i chcą kochać Boga tak. jak ją kochają. A kochają ją z powodu mleka i sera. ze względu na swoją własną korzyść.

Historia dzieł Mistrza Eckharta sama w sobie jest fascynująca. od jego wielkiego ucznia – XV-wiecznego mistyka Mikołaja z Kuzy począwszy. a na współczesnej kontynuacji edycji rozpoczętej przez Josefa Quinta (jego następcy to G. Steer i W. Klimank) skończywszy. Wydawnictwo W drodze nadając niniejszej edycji tytuł Dzieła wszystkie. odnosi tę formułę do dzieł wszystkich Mistrza Eckharta (dotąd odnalezionych i wydanych w Niemczech). które powstały w języku niemieckim (Spätmittelhochdeutsch). Oprócz tego istnieje cały zbiór dzieł łacińskich (Die latteinischen Werke. wyd. A. Zimmermann. L. Sturlese. t. 1-5).

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


Odwaga zmiany

Autor: Wijciech Jędrzejewski

Lęk. smutek. niepokój. słabość. zniechęcenie – któż z nas nie chciałby się ich pozbyć? Wojciech Jędrzejewski w swej książce przekonuje. że jest na to sposób – wymaga odwagi. ale gwarantuje sukces. bo prowadzi do prawdziwej. głębokiej przemiany życia.

„Dopiero gdy otwieramy się na osobistą przemianę. moralną i duchową. na działanie Boga w nas samych. stajemy się coraz bardziej zdolni do prawdziwie chrześcijańskiego. ewangelicznego zaangażowania w wielkie wyzwania tego świata.”

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 27.99adam nadolny, religia świata, człowiek i pies, paulina łopatniuk, virion tom 2 chomikuj, skala sprawdzian klasa 4, jacek piekara płomień i krzyż, z głowy głowacki, plastusiowy pamiętnik bohaterowie, cień i kość leigh bardugo, fizjoterapia w onkologii, zasada dekorum, za niebieskimi drzwiami ebook za darmo, kryminał, kiszonki i fermentacje aleksander baron…