https://woblink.com/product-publication/download/125690/epub

1:

:

Cena:


Wektory. czyli jeszcze więcej Corela

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Z grafiką wektorową nie wiążą się wyłącznie proste rysunki złożone z figur geometrycznych. ale też całkiem zaawansowane projekty. nierzadko trójwymiarowe.

Wektory. czyli jeszcze więcej Corela. Grafika komputerowa dla dzieci to propozycja dla osób. które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu obsługi Corela.

Dzięki tej książce zobaczysz. na czym polega działanie menedżera obiektów. zmiana ich kolejności. a także blokowanie i ukrywanie. Dowiesz się. jak dzielić obiekty na mniejsze części lub usuwać ich fragmenty. Pokażemy Ci również. na czym polega kadrowanie i jakie są jego rodzaje.

Znajomość narzędzi to ważna rzecz. ale jeszcze istotniejsza jest umiejętność zastosowania

49: https://woblink.com/ebook/cztery-przyszlosci-peter-fraser-126879u

Cena:


1

:

:

Cena:


Szukam właśnie Ciebie

Autor: Agnieszka Olejnik

Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie. że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie. że nie mam prawa do jej miłości?

Ona i on. Dwoje samotnych ludzi. których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze znaleźć szczęście? Czy będą umieli ocalić kruchą bliskość. która narodzi się między nimi?

„Szukam właśnie Ciebie” to powieść o miłości. która nie spada jak grom z jasnego nieba. lecz rodzi się powoli. To historia uczucia. które przezwycięża nawet śmierć.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9hugo bader skucha, błahy incydent, ustawa zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dziewczyny z dubaju pdf za darmo, wzrost gospodarczy pdf, marek fałdowski, służby porządkowe w polsce, latkowski układ trójmiejski, spacerownik wrocławski, fałszywy różaniec, mechanika kinematyka zadania i rozwiązania, konflikty zbrojne, architektki, profanacje, cztery pory roku (zbiór nowel), kwestionariusz stylów przywiązaniowych pdf, siódmy papirus, tragedia sofoklesa krzyżówka, sodoma audiobook…