Zawrotny rytm fokstrota

Autor: Maria Jolanta Tokarska

Szalone lata dwudzieste. kiedy to świat wchodzi w nową epokę i chce nadrobić stracony czas wojny.

Zawrotny rytm fokstrota i rewiowych popisów splata się z tradycjami. których usilnie stara się bronić starsze pokolenie. choć pod skórą czuje. że już nic nie zatrzyma tego pochodu wyzwolenia kobiet. szybkich automobili. krótszych spódnic i swobodniejszych obyczajów…

Emma. córka zubożałego szlachcica. wychowana w wielkim. ale zapuszczonym z powodu ubóstwa pałacu pod Krakowem. wyjeżdża do Wiednia na zaproszenie bogatej przyjaciółki swojej zmarłej matki i jej szalonej. lubiącej zabawę córki.  Ma się uczyć w konserwatorium. ponieważ jest bardzo utalentowana muzycznie. jednak razem z nową przyjaciółką wpada w nowoczesny świat dancingów. modnych magazynów i zabaw do białego rana.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


ISBN

9788324053421: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/swieci-pierwszego-kontaktu-szymon-holownia-32879u

Cena:mali bogowie 2 pdf chomikuj, zrozumieć montessori, jena bitwa, pamiętnik z powstania warszawskiego miron białoszewski, achaja tom 2 pdf, zarzadzanie w sporcie, obróbka skrawaniem olszak pdf, wróż kamil opinie, daniel koziarski, nad niemnem drzewo genealogiczne, lech kurkliński, psychiatria bilikiewicz pdf, lektura karolcia pdf, jack kerouac w drodze pdf, ułożenie ciała krzyżówka, prawda zapisana w popiołach, e książki po polsku, o. augustyn pelanowski, jak mówić do nastolatków żeby nas słuchały, jak słuchać żeby z nami rozmawiały…