Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 

Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 

 • Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.
 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • 29.2: https://woblink.com/ebook/detoks-umyslu-jak-przebaczyc-sobie-i-innym-pozbyc-sie-negatywnych-emocji-i-zyc-pelnia-zycia-jewsiejewa-tatiana-139905u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/139617/epub

  1:

  :

  Cena:


  ISBN

  9788324058549: Wydawnictwo

  Format

  39.99: https://woblink.com/ebook/artysta-wojciech-mann-140551u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/139964/epub

  1:

  :

  Cena:


  Świerszcz za kominem. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

  Autor: Charles Dickens

  W czasach Charlesa Dickensa. gdy zimą gromadzono się całymi rodzinami w ciepłych domach. centralnym pomieszczeniem była kuchnia. Za kominem cykał chroniący się przed zimą świerszcz. podszeptywał czasem swoje dobre rady. Pomógł i tym razem. Mimo upływu dziesiątek lat „Świerszcz za kominem” nadal jest uniwersalną opowieścią o miłości. która nigdy nie gaśnie i nigdy nie jest nieprawdziwa.

  Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie.

  Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

  Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie at

  :

  Cena:


  Technika metamorficzna – więcej niż refleksologia – PDF

  Autor: Aline Gruber-Keppler

  Poznaj technikę metamorficzną

   Autorka opisuje sposób działania metody metamorficznej. Łączy ją z systemem czakr. który pomaga ujawnić i przekształcić wzorce życiowe. Jest ona subtelną formą pracy z ciałem. która wyłoniła się z refleksologii. Delikatny masaż wyznaczonych obszarów na stopach. dłoniach i głowie przynosi niesamowite efekty i znacznie poprawia kondycję na poziomie fizycznym. mentalnym i emocjonalnym.

   

  Mogą z niej korzystać:

   – zdrowe dzieci. ponieważ metoda ta wspomaga ich rozwój. poprawia pamięć. usprawnia naukę i przyswajanie wiedzy.

  – chore dzieci. szczególnie z autyzmem lub zespołem Downa. gdyż w wielu przypadkach udawało się częściowo zredukować objawy choroby.

  – kobiety w

  24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-140723u

  Cena: Lauren Clum


  Urzędnik

  Autor: Michorzewski Sławek

  Brawurowo napisana komedia kryminalna. Marian Sopel. jest typowym przedstawicielem bezkarnej kasty urzędników kontroli skarbowej. który wychodząc do pracy idzie tam tylko po to żeby komuś zrobić i zdeptać jego poukładane życie. Wszystko jednak ma swój początek i koniec… a koniec bywa równie zabawny co żałosny.

  Seria nieprzewidywalnych zdarzeń. którą zapoczątkowała kolejna rutynowa kontrola. uruchamia gonitwę karkołomnych zbiegów okoliczności. które to odkrywają prawdziwe oblicze tego na wskroś złego człowieka.

  (…)

  – Dziewięćdziesiąt osiem złotych proszszszę. Razem z winem policzyłam – powiedziała. wkładając do siatki zakupy Sopla.

  Sopel podał banknot stuzłotowy. poczekał cierpliwie na resztę. Otrzymane dwa złote spokojnie włożył do portfela. Poczekał jeszcze

  11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-dzieci-dziadek-do-orzechow-wydane-dwujezyczne-pieknie-ilustrowane-e-t-a-hoffmann-140285u

  Cena:  opowiadania borowskiego audiobook, serce gangstera doci, pod prąd robert biedroń, wojewódzki autobiografia, thrawn, rosicka-jaczyńska katarzyna, obrazki dla maluchów czekamy na dzidziusia, modelki z dubaju, gta vice city, ibuk libra logowanie, lukasz czarnecki, mag com pl, wydawnictwo pzwl, skąpiec molier, interesuje speleologa, sherlock holmes. księga wszystkich dokonań, dwudziestolecie międzywojenne książki, medycyna chińska w praktyce pdf, meritum rachunkowość…