ISBN

9788380839793: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-ii-agnieszka-janiszewska-127294u

Cena:


ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


Wielkopolska poprzez wieki

Autor: Jerzy Topolski

Wielkopolska poprzez wieki to świetnie napisana historia Wielkopolski od czasów prehistorycznych po koniec XX wieku. Dzięki tej książce można zrozumieć. że ta najstarsza polska dzielnica położona w samym sercu naszego kraju w dużym stopniu kształtuje jego wizerunek. 

To książka dla miłośników regionu. ale też dla wszystkich zainteresowanych dziejami Polski. Autor. Jerzy Topolski. należy do grona najwybitniejszych polskich historyków. Jego wiedza i umiejętność przystępnego jej przedstawiania stawiają książkę w szeregu najlepszych opracowań historii Wielkopolski. 

Po prostu znakomita lektura historyczna.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Cena: 31.9


Stało się Słowo

Autor: Grzegorz Ryś

Czy Bóg mówi do nas w świecie. w którym zło zwycięża i nic już nie ma sensu? Ani praca. ani rodzina. ani miłość? Skoro Bóg przedstawia nam się imieniem „Jestem”. mamy ochotę Mu powiedzieć: „udowodnij”.

Imię „Jestem” oznacza obietnicę. A obietnica to słowo kluczowe dla wiary.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 18.99


Pożegnanie Merkurego (1947-1981)

Autor: Stanisław Długosz

Autor. wieloletni pracownik handlu zagranicznego (były wiceminister HZ i wiceprzewodniczący Komisji Planowania przy Radzie Ministrów PRL). w interesujący sposób przedstawia swoje ponad 40-letnie doświadczenia w negocjacjach handlowych. Wspomina spotkania z wieloma osobistościami krajowego oraz międzynarodowego życia politycznego i gospodarczego. Prezentuje szereg rad. jak skutecznie prowadzić negocjacje. które mogą być przydatne również dzisiejszym negocjatorom.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 22.05


ISBN

9788380170858: Wydawnictwo

Format

56.7: https://woblink.com/ebook/fire-death-and-philosophy-joanna-jurewicz-128055u

Cena:


Wyjdź za mnie

Autor: Jennifer Hayward

Amerykański biznesmen Nate Brunswick przyjeżdża do Palermo. by kupić pierścień ze szmaragdem. który kiedyś należał do jego dziadka. Gdy zjawia się w domu rodziny Mastrantino. obecnych właścicieli klejnotu. otwiera mu dziewczyna w sukni ślubnej – Mina Mastrantino. To dzień jej ślubu. jednak na twarzy Miny Nate dostrzega łzy. Mina jest zmuszona jak najszybciej wyjść za mąż za człowieka. którego wybrała dla niej matka. bo wedle testamentu ojca dopiero po jej ślubie odziedziczą spadek. Nate’owi robi się żal pięknej Miny i wpada na pomysł innego rozwiązania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99oniszczenko, małgorzata strzałkowska wiersze pdf, kokot franciszek, teksty filozoficzne, barbara namysłowska-gabrysiak, nowy autorytaryzm, dolina fergańska, zupa z jeża, radosław olszewski, kronika długosza pdf, minecraft. podręcznik kreatywnego budowania, ludzka rzecz, czytelnia online, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi całą książka pdf, gasnę…