https://woblink.com/product-publication/download/129271/epub

1:

:

Cena:


EPUB.MOBI

129966: 20

https://woblink.com/product-publication/download/129966/epub

:

Cena:


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


:

:

Cena:matura matematyka arkusze pdf, krzysztof korzeniewski, gramatyka języka rosyjskiego, co to jest gehenna, ciąża poród macierzyństwo, słownik języka obcego, chris carter jeden za drugim, zakazana ella fields, delta force land warrior, mrożek opowiadania pdf, żydzi w poznaniu, pamiętnik z powstania warszawskiego rodzaj literacki, łukasz zaorski-sikora, kultura bliskiego wschodu, ocena projektów inwestycyjnych, mówcie mi bezprym, wesele wyspiański audiobook, zapiski oficera armii czerwonej audiobook, mróz remigiusz nieodnaleziona, indopacyfik, adres nieznany, nogi izoldy morgan, ochrona środowiska morskiego…