Łącząc dwa światy. Nauka komunikacji z bliskimi. którzy odeszli

Autor: Holland John

Zastanawiałeś się. czy Świat Duchowy naprawdę istnieje? Doświadczyłeś przeżyć parapsychicznych. ale wątpisz w ich autentyczność? A może cierpisz po stracie bliskiejosoby i szukasz ukojenia po jej odejściu? Niezależnie od tego. z jakimi problematycznymi kwestiami masz do czynienia. ta książka pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu duchowości. Autor – medium obdarzone wrodzonymi zdolnościami paranormalnymi – pomoże Ci odkryć moc parapsychiki. Dzięki tej publikacji dowiesz się. w jaki sposób nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. którzy są już po Drugiej Stronie i uwierzysz w istnienie świata zmarłych. Nauczysz się. jak stworzyć swoją kładkę. która połączy Cię z własną duszą i doznasz prawdzi

39.9: https://woblink.com/ebook/miejski-mnich-shojai-pedram-135860u

Cena:


Tata Tadzika

Autor: Stuhr Maciej

 Ujmująca lekkość pióra

 

W zbiorze felietonów publikowanych w miesięczniku „Zwierciadło” Maciej Sthur opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa – od momentu tuż przed narodzinami swojego drugiego dziecka. Tadzika. po chwilę. w której syn kończy dwa lata.

Tata Tadzika to kolejna książka. w której Maciej Stuhr potwierdza swój talent literacki i umiejętność oddania rzeczywistości w słowach.

Urzeka wyobraźnią. wybornym poczuciem humoru i wrażliwością.

Tata Tadzika to bilet na czytelniczy seans. który rozbawi każdego.

Maciej Stuhr

aktor teatralny. filmowy. telewizyjny i kabaretowy. Laureat wielu nagród. m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie. Od 2009 r. felietonista miesięcznika „Zwierciadło”. Tata dwójki dzieci

29.9: https://woblink.com/ebook/tylko-morze-zapamieta-monika-a-oleksa-136504u

Cena:


Księga zwierząt niemalże niemożliwych

Autor: Henderson Caspar

To nie bajka! One istnieją!

Aksolotl. niesporczak. ksenofiofor. motyl morski. rekin chochlik – na naszej planecie żyją tysiące zwierząt. które daleko wykraczają poza ludzką wyobraźnię: prawdziwych stworzeń. które są często bardziej zadziwiające. niż wszystko. o czym fantazjowali autorzy średniowiecznych bestiariuszy.

Dzisiaj mało kto boi się potworów morskich i szyszymor. Ale też mało kto poznał tajemnice niesławnych pszczoło-jamników. kałamarnic olbrzymich czy krabów yeti. Nie mniej fascynujące są niesporczaki. które potrafią przeżyć w przestrzeni kosmicznej.

Caspar Henderson – penetrując i głębie oceanów. i najbardziej jałowe zakątki ziemi – w sposób dowcipny i pasjonujący przedstawia współczesną menażerię: opisuje piękno i

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowiec


Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania

Autor: Stolarz Aneta

Jeżeli do tej pory zrzucanie zbędnych kilogramów wywoływało u Ciebie wyłącznie negatywne odczucia. powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Odchudzanie może być bowiem nie tylko skuteczne. ale przy okazji bardzo przyjemne!

Wszystko za sprawą Autorki. która teraz dzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Łączy ona odchudzanie z elementami psychologii i poza aspektem fizycznym. skupia się również na samopoczuciu i emocjach osoby. która się odchudza. W tej książce znajdziesz 10 sprawdzonych sposobów na wzmocnienie motywacji i dowiesz się. jak opracować realny cel. który będzie Cię wspomagał na drodze do szczupłej sylwetki. Poznasz sekrety terapii śmiechem pomagającej zrzucić wagę oraz będziesz mógł wyko

19.1: https://woblink.com/ebook/masaz-uzdrawiajacy-dotyk-techniki-na-mlodosc-witalnosc-i-zdrowie-legun-lucja-136859u

Cena:


Weselny taniec

Autor: Carol Marinelli

 

Organizatorka wesel Gabi Deramo jest zauroczona Alimem al-Lehan. właścicielem rzymskiego hotelu Grande Lucia. Snuje fantazje na jego temat. choć wie. że on nigdy nie zwróci na nią uwagi. Tymczasem. podczas wesela jego przyrodniego brata. Alim prosi Gabi do tańca. który kończy się w sypialni. Następnego dnia proponuje jej . by została jego kochanką. Rozczarowana Gabi odrzuca tę propozycję. Wkrótce jednak okaże się. że życie napisze własny scenariusz…

Trzecia część miniserii ukaże się w listopadzie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788373778979: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-uzdrowic-swoj-umysl-recepta-na-eliminacje-stresu-i-leku-oraz-poprawe-sprawnosci-umyslu-mona-lisa-schulz-louise-hay-135858u

Cena: Louise Hayczapkins historia tomka mackiewicza, ks posacki, toksyczni rodzice pdf, andrzej gomułowicz, preppy życie i śmierć samuela clearwatera. część 1 pdf, historyzm maski, chłopcy z placu broni czytanie, test matematyka klasa 2, kollokacja, miasto ksiązek, atlantyk i pacyfik, najnowsze mp3, podstawy przedsiębiorczości podręcznik pdf, ewangelistarz, zaklęcia ochronne, orwell folwark zwierzęcy pdf, piotruś pan po angielsku, o szyciu prosto kreatywnie i modnie…