The Shape of Things to Come

Autor: Herbert George Wells

„The Shape of Things to Come” is one of the great classics of science fiction. Originally written in 1929. this masterly work of science fiction has already confirmed H G Wells’ status as a remarkable soothsayer. and provides glimpses of what is perhaps yet to come. The book is written as a sort of historical account. It tells of how a world state could be considered an answer to Earth’s problems. After a large plague wipes out much of humanity. a dictatorship takes over. taking away all religion and uniting the world. If someone opposes the dictatorship. they are given a choice to commit suicide in an environment of their choice. However. the dictatorship is later overthrown and the world state dissolves. Spanning the years from 1929 to 2105. it describes future generations and predicts the advent of wars. advancing technology and sweeping cultural changes.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Smak sukcesu

Autor: Jules Bennett

Lata temu Cole musiał dokonać wyboru: pieniądze i władza czy miłość do Tamery. Wybrał to pierwsze. po czym nieustannie wmawiał sobie. że nie żałuje tej decyzji. Teraz. by podpisać prestiżowy kontrakt. musi z nią współpracować. Cóż. pieniądze są nadal ważne. a w kontaktach z Tamerą można zachować chłód i profesjonalizm…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Czao-Ra

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Czao-Ra” – to opowiadanie autorstwa Ferdynanda Ossendowskiego napisana w 1931 roku.

Książka opowiada o przygodach odważnego psa myśliwskiego – tytułowego Czao-Ra. który wraz ze swoim panem Mariuszem wędruje przez tajgę. Jest ona bardzo piękna. lecz też niebezpieczna.

Maszerują przez lasy. szukając dzikich zwierząt takich jak: łosi. zajęcy. kun. czy lisów. których futra można byłoby sprzedać kupcom.

Przemierzając zakątki lasu. nagle napotkali niedźwiedzia. który ich zaatakował. Mariusz musiał stoczyć walkę o własne życie i jego psa. Jednak podczas walki niedźwiedź łamie mu nogę.

W tym momencie myśliwy może liczyć tylko na swojego psa.

Czy Czao-Ra pomoże swojemu panu wrócić bezpiecz

37: https://woblink.com/ebook/klatwa-przeznaczenia-sylwia-dubielecka-monika-magoska-suchar-30078u

Cena: Monika Magoska-Suchar


Plan uwodzenia

Autor: Jules Bennett

Zach Marcum. zabójczo przystojny architekt. jest gwiazdą tabloidów. które z lubością odnotowują jego miłosne podboje. Budową zaprojektowanego przez niego luksusowego hotelu kieruje piękna Anastasia Clark. Zach chętnie by z nią poromansował. Ana jednak nie jest łatwa zdobyczą…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


The Shape of Things to Come

Autor: Herbert George Wells

„The Shape of Things to Come” is one of the great classics of science fiction. Originally written in 1929. this masterly work of science fiction has already confirmed H G Wells’ status as a remarkable soothsayer. and provides glimpses of what is perhaps yet to come. The book is written as a sort of historical account. It tells of how a world state could be considered an answer to Earth’s problems. After a large plague wipes out much of humanity. a dictatorship takes over. taking away all religion and uniting the world. If someone opposes the dictatorship. they are given a choice to commit suicide in an environment of their choice. However. the dictatorship is later overthrown and the world state dissolves. Spanning the years from 1929 to 2105. it describes future generations and predicts the advent of wars. advancing technology and sweeping cultural changes.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


1

:

:

Cena:david icke, nie lubię kotów, per astra, detektyw pozytywka książka pdf, sasha grey książka, ewa woydyłło książki, sztuka uwodzenia, logistyczna obsługa klienta literatura, predykator, topografia powierzchni, aleksander gancarz, nasz szkapa, 945 kc, cytobiochemia, jakub kenig, resocjalizacja w polsce…