Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


Kaktusy z Zielonej ulicy

Autor: Wiktor Zawada

 Niezwykłe przygody urwisów z Zamościa w czasie II wojny światowej.

Dzidek Cent. Bysiek Stawski. Milka i jej brat Jędrek Szelest ostatnie dni wakacji 1939 roku spędzają na swój ulubiony sposób – bawiąc się w Indian oraz rywalizując z kolegami z sąsiedztwa. W tym czasie pojawiają się nowe atrakcje – ciągnące na zachód kolumny wojska. wyjące syreny. próbny alarm lotniczy…

Dzieci nie spodziewają się. że tego września będą musiały szybko dorosnąć. Postanawiają zorganizować się w drużynę wojskową o nazwie „Kaktusy”. a swoją dziecięcą wyobraźnię wykorzystać w walce z wrogiem. Ich orężem staną się psikusy. a celem ośmieszanie Niemców. Dość szybko z łobuziaków zmienią się w mądrych patriotów.

Kaktusy z Zielonej ulicy to klasyka polskiej li

:

Cena:


Moje ciało należy do mnie !

Autor: autor zbiorowy

Naucz dziecko mówić „nie”!

Złotówkę z każdego sprzedanego egzemplarza książki „Moje ciało należy do mnie” przekazujemy na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje. organizatora akcji Zły Dotyk. 

Niełatwo nauczyć dziecko odwagi mówienia „nie” i wyznaczania granic zachowań innym osobom. Niełatwo jest również nauczyć dzieci. by zwracały się do nas o pomoc w sytuacjach. z którymi sobie nie radzą. Wspólna lektura tej książki ma pomóc rodzicom w rozmowach z dziećmi na temat złego dotyku. Ma też zbudować wzajemne zaufanie między dzieckiem a rodzicem. bo t

32.9: https://woblink.com/ebook/z-pokora-przez-zycie-wojciech-pokora-krzysztof-pyzia-18100u

Cena: Krzysztof Pyzia


Nowojorska skandalistka

Autor: Tara Pammi

Należąca do nowojorskiej socjety Kimberly Stanton zawsze była tą rozsądniejszą i bardziej uporządkowaną siostrą bliźniaczką. Jednak tym razem to ona wywołuje skandal za skandalem: nie zjawia się na własnym ślubie. a potem ogłasza. że jest w ciąży. Wychodzi na jaw. że przed laty wyszła za mąż. a ojcem dziecka jest Diego Pereira. z którym żyła w separacji i mieli się rozwieść. Na wieść o ciąży Diego wycofuje pozew. Ma zamiar ratować ich małżeństwo. choć nie będzie to łatwe…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99marcin wąsik, samantha young cofnąć czas pdf, andrzej sapkowski żona, wodecki mp3, virion obława, księga związków podrywu i seksu dla mężczyzn pdf, zmyślona michalak, formy pracy operacyjnej, podstawy finansów korenik pdf, co narysować w szkicowniku, upodobań, informacja w środowisku cyfrowym, noce i dnie ebook, obliczanie dawek lekow, śmierć cheerleaderki, małgorzata rzewuska, malcolm xd pastrami, ebook program genetycy pdf chomikuj, opowiesci o duchach, witkowski zakazana psychologia…