Wstęp do informatyki

Autor: Jacek Lembas

Publikacja przeznaczona jest głównie dla studentów pierwszego roku kierunków informatycznych. ale może zainteresować również słuchaczy wszystkich innych kierunków studiów. mających podstawy informatyki w programach oraz uczniów klas informatycznych szkół średnich.

To znakomity podręcznik dla wszystkich. którzy chcą poznać podstawowe pojęcia z dziedziny informatyki.

Dzięki książce Czytelnik pozna:

fundamentalne i niezmiennie aktualne pojęcia informatyki. filar najważniejszego działu informatyki – algorytmiki. wspólne podstawy wszystkich języków programowania. 

Dowie się:

czym naprawdę jest informacja i jak ją mierzyć. jak naprawdę liczą komputery. dlaczego

59: https://woblink.com/ebook/chemia-srodowiska-jeremi-naumczyk-31925u

Cena:


ISBN

9788365661371: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/zgielk-wojny-tom-3-cel-uswieca-srodki-kennedy-hudner-31916u

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

Autor: Wojciech Dębołęcki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:samorząd terytorialny dolnicki pdf, endokrynologia książka, assassin’s creed ostatni potomkowie, zwiadowcy 8 pdf, pułapki myślenia książka, kowergencja, atlas roślin pdf, modele rynku pracy, każde martwe marzenie, odessa przewodnik, piotr celej, zabic ksiedza, co to jest struktura społeczna, samotnica…