ISBN

9788380644076: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/dagome

Cena:


Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

Cena:


Zobowiązanie (t.3)

Autor: Amy A. Bartol

Evie wraz z grupą przyjaciół ukrywa się w Chinach. Dziewczyna odnajduje w sobie nowe. jeszcze nie całkiem wykształcone umiejętności: potrafi upodobnić się do podłoża. a także emitować ‚klony’. które wnikają w ciała innych ludzi. przekazując im myśli oraz stan emocji nadawczyni. Tymczasem Russell i Brownie na dobre utknęli na Ukrainie; Zefir i Buns zamierzają wyruszyć im z pomocą. Evie z przerażeniem dowiaduje się. że jej przyjaciółka Molly jest w rękach Brennusa. który grozi jej utratą ludzkiego życia i przemianą w wampira-ożywieńca. Czy Evie uda się w porę ostrzec Russella i ocalić przyjaciółkę? Czy w porę opanuje trudną sztukę wysyłania ‚klonów’. żeby uchronić tych. których kocha. przed śmiertelnym niebezpieczeństwem?

Wydawnictwo: Akurat

Cena:dyrektor firmy jako lean menadżer pdf, folwark zwierzęcy pdf, les arts, mączniak na trzmielinie, wisc, dystrybutywny, szydłowski pracownia fizyczna pdf, pradawni bogowie, tajemnicze zgony, 365 dni lipińska chomikuj, wakefield szczepienia, sendymentacja, violetta kwiatkowska, gnitecki metodologia badań pedagogicznych pdf, komunikowanie polityczne, rita gorgon, samorząd terytorialny książki pdf, hołdyńska, skrobek, korpus bezpieczeństwa wewnętrznego a żołnierze wyklęci, neurodydaktyka. nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi, bon czy ton: savoir-vivre dla dzieci…