https://woblink.com/product-publication/download/128415/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:


Łukasz Kubot. Żyjąc marzeniami

Autor: Artur Rolak

Poznaj historię pierwszego polskiego zwycięzcy Wimbledonu!

Kiedy zaczynał przygodę z tenisem. po meczach wysypywał mączkę z dziurawych butów. Nawet jeśli wygrywał. często musiał rezygnować z dalszej gry. bo psuła mu się jedyna rakieta. Mimo wszystkich tych przeszkód to właśnie Łukasz Kubot stał się pierwszym Polakiem. który triumfował w legendarnym Wimbledonie. 

Dowiedz się. jak przejawia się jego obsesyjny profesjonalizm. Przeczytaj. jak ważny był wyjazd do USA i Czech. kto nauczył go tańczyć kankana i dlaczego nie został piłkarzem. Dzięki licznym rozmowom z Kubotem. jego rodziną. trenerami i kolegami z kortu Artur Rolak po raz pierwszy przedstawia niezwykłą historię najbardziej utytułowanego polskiego tenisisty XXI wieku.

Łukasz jest idealnym przykładem na to. że

34.99: https://woblink.com/ebook/motorhead-ochlejmordy-i-zadymiarze-martin-popoff-128587u

Cena:klasztor zapomnienia, george orwell folwark zwierzęcy pdf, nie ma zadań niewykonalnych, pozycja woźnicy, ktoś tu kłamie, jan stanisław jabłonowski, queen of the ring drama pl, dawca przysięgi pdf chomikuj, twój umysł na detoksie pdf, mów jak mówca pdf, na polach, jan śpiewak jan leon, stulecie winnych opowiadania pdf, święte księgi judaizmu, kryminały 2019, przeklęte przeznaczenie, wydawnictwo graf_ika, kodeks etyki sędziowskiej, przemoc emocjonalna w związku, kobiece gierki, kodeks drogowy książka, symboliczna, modele pielęgniarstwa, kaktus na parapecie, felix net i nika oraz bunt maszyn…