ISBN

9788328709522: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/wybitni-polscy-odkrywcy-i-podroznicy-maria-pilich-przemyslaw-pilich-137121u

Cena: Przemysław Pilich


1

Autor: Karol Ryttel

:

Cena:


Wybitni polscy odkrywcy i podróżnicy

Autor: Maria Pilich

Dlaczego Józefa Kowalewskiego. wybitnego orientalistę. syberyjski lud Buriatów utożsamiał z Żywym Buddą? Jak silna pasja podróżowania kierowała Michaliną Isaakową. że prawdopodobnie jako pierwsza Polka dobrowolnie wyruszyła na samotną wyprawę do Ameryki Południowej. aby… łapać motyle? Julian Fałat. czy był tylko wybitnym akwarelistą. czy także „nałogowym podróżnikiem”. który w wyprawie niemal dookoła świata dotarł m.in. do Hongkongu? Jak Leonidowi Telidze. dziś legendzie polskiego żeglarstwa. udało się opłynąć pod żaglami świat? Skąd wzięło się określenie „Skłodowska antropologii”. które przypisała biografka Marii Czaplickiej. wybitnej znawczyni Syberii? Jaki wpływ na rozwój polarnictwa miały odkrycia Alfreda Jahna. jedynego Polaka. który poznał wszy

:

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Lekarskie PZWL: Format

138192

https://woblink.com/product-publication/download/138192/epub: 1

Cena:fenomen poranka pdf, e-booki za darmo, czas gniazdowania, mowa zależna i niezależna angielski ćwiczenia, jan karski biografia, kociokwik co to, pomnik cesarzowej achai tom 3 pdf, zarządzanie mediami, proste odcinki kąty-sprawdzian kl 4, egorcyzmy, cofam, zimna wojna pdf, kamienie na szaniec ebook, 007 nightfire, heroes 6 kolejność kampanii, jęki mp3, wab, kasdepke bon czy ton, księgi jakubowe mp3, az do smierci…