Posłuszna żona

Autor: Kerry Fisher

Wielka miłość. wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”. lojalności. zdradzie i przebaczeniu….

Prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy. numer 1 na liście bestsellerów iBooks. 2 miejsce na liście bestsellerów Kindle’a oraz Kobo. 8 lokata na liście najlepiej sprzedających się e-booków w Amazonie.

Czy zaryzykowałabyś wszystko dla ukochanego? Nawet gdybyś wiedziała. że zrobił coś strasznego?

Życie Lary wydaje się doskonałe. Czuły mąż Massimo. cudowny synek Sandro i piękny dom. Lara jednak wie coś o swoim mężu. Coś. czego nie może nikomu wyznać. W przeciwnym razie Massimo straciłby wszystko. na co tak ciężko pracował przez całe życie: posadę. reputację i syna. Ten sekret sprawia. że małżeństwo staje się dla Lary więzieniem.

Maggie wyszła za mąż za Nico. brata Massimo. Mieszkają razem z dziećmi ze swoich pierwszych związków. Maggie wie wszystko o mężu. Pewnego dnia jednak na strychu znajduje list. z którego poznaje straszną prawdę o pierwszej żonie Nico. Caitlin. Czy ujawni to. czego właśnie się dowiedziała. czy też wybierze milczenie. aby ochronić tych. których kocha? W rodzinie. którą spajają same kłamstwa. za prawdę trzeba będzie zapłacić ogromną cenę.

Miłośniczki powieści Jojo Moyes. Diane Chamberlain. Marleny de Blasi i Petera Pezellego w Kerry Fisher odnajdą pokrewną duszę!

Moje serce pękało… Opowieść tak sugestywna. że zaczynasz czuć się tak. jakbyś była częścią tej rodziny.

The Reading Reverie

Co za wspaniała książka! Głęboko poruszająca powieść o rozczarowaniu i zdradzie. ale także o lojalności. miłości. trosce i przebaczeniu… i jeszcze to cudowne zakończenie!

Splashes Into Books

Trzymała mnie w napięciu od pierwszej strony. Daję jej pięć gwiazdek!

Boon’s Bookcase

Prawdziwa petarda! Ta książka jest jak jazda kolejką górską. nastaw się na huśtawkę emocji. śmiech i smutek. a także bardzo interesujący finał. który ściśnie cię za gardło.

Many Books Many Lives

Rzadko się zdarza. że dzięki książce zaczynasz zastanawiać się nad sobą samą i chcesz zostać lepszą osobą. Mniej osądzającą. bardziej odważną. „Posłuszna żona” wywarła na mnie właśnie taki wpływ i to w najbardziej zaskakujący sposób. Traciłam oddech. śmiałam się i płakałam na przemian.

The Glass House Girls

Cudowna. przejmująca. chwytająca za serce. Już nie mogę się doczekać nowej powieści Kerry Fisher!

Renita D’Silva

Kerry Fisher – angielska pisarka. wychowała się w Peterborough. Absolwentka studiów filologicznych. mówi płynnie po włosku. hiszpańsku i francusku. Próbowała różnych zawodów – pracowała jako nauczycielka angielskiego w Hiszpanii. zbierała winogrona w Toskanii. była dziennikarką i recenzentką. Ukończyła kurs pisania na University of California. po czym zajęła się pisaniem powieści. Jest autorką 5 bestsellerowych powieści. które w USA jej książki sprzedały się nakładzie 500 000 egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii sama Posłuszna żona osiągnęła rekordowy wynik sprzedażowy – 230 000 egzemplarzy.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


ISBN

9788381373289: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Wróć do Triory

Autor: Jolanta Kosowska

Przeszłość. która dzieje się dziś

Są takie miejsca. w których czas zatacza koło – miejsca jakby nierzeczywiste. pełne niedopowiedzeń i tajemnic. zamieszkane przez wyłaniające się zewsząd duchy przeszłości. Taka właśnie jest Triora. leżąca na uboczu mała wioseczka w Alpach Liguryjskich. W szesnastym wieku doszło tu do pogromu rzekomych czarownic. na stosach spłonęło kilkadziesiąt niewinnych kobiet. Dzisiaj widma sprzed wieków mieszają się z rzeczywistością. tworząc aurę. która potrafi przyciągać. zaskakiwać i przerażać.

To właśnie tutaj przetną się drogi czworga młodych ludzi: skonfliktowanego ze szkołą nauczyciela. cierpiącego na chorobę nowotworową muzyka. byłego narkomana i dziewczyny o tajemniczej przeszłości. Czy duchy Triory okaż

:

Cena:


Motorhead. Ochlejmordy i zadymiarze

Autor: Martin Popoff

Opowieść o początkach Motörhead.

„Gramy muzykę do tańca. ale za szybko. żeby dało się do niej tańczyć”

Dla hardkorowych fanów Motörhead i dla każdego. kto oddycha rock’n’rollem!

 

Najlepszy skład Motörhead – Ian „Lemmy” Kilmister. „Fast” Eddie Clarke i Phil „Philthy Animal” Taylor. Piekło. które wywołali na scenie muzycznej. z łatwością mogło wskrzesić zmarłych.

Motörhead – horda pechowych awanturników. zionących alkoholem i nakręconych amfetaminą – ożywa na kartach tej książki.

Ochlejmordy i zadymiarze to pierwsza książka. która traktuje o perypetiach klasycznego składu Motörhead. Martin Popoff zdradza kulisy powstania kanonicznych dzisiaj albumów: Motörhead. Overkill. Bomber. Ace of S

34.99: https://woblink.com/ebook/tour-de-france-etapy-ktore-przeszly-do-historii-moore-richard-128585u

Cena:


Pierścionek z cyrkonią

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią„ to opowieść o młodzieńczej miłości. która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.

Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967. gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum. a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008. kiedy spotykają się przypadkowo. już — jak to się mawia — jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca. a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym. jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój… Ten stan psychiczne

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


Uwikłany

Autor: Włodzimierz Malczewski

Jeśli chcesz przetrwać. lepiej wymaż wyraz „uczciwość” ze swojego słownika

Początkujący dziennikarz gazety „Na Krzywo” dorabia jako barman w restauracji Pod Ptakiem. gdzie spotyka się elita polityczna i gospodarcza. a wieczorami bawią się służby specjalne. Niebezpieczny świat szemranych interesów kusi mężczyznę obietnicą wielkich pieniędzy i władzy. Zgadza się więc zostać informatorem i nagrywa rozmowy klientów restauracji. Jak ta decyzja wpłynie na unormowane dotąd życie młodego żurnalisty? I czy ten układ okaże się opłacalny?

Malczewski udowadnia. że nawet przebrzmiała afera polityczna może ponownie nabrać doskonałego tempa za sprawą wciągającej fabuły i realnych bohaterów. To niezwykle sugestywna książka. która powoduje. że fi

32: https://woblink.com/ebook/przepowiednia-reinkaanyiuki-wiez-plomienia-kalina-bobras-129894u

Cena:gazeta party, brandon sanderson dawca przysięgi 2, małgorzata rogala chomikuj pdf, łobocki m, mesjanizm, słowacki kordian, gdańskie studia azji wschodniej, kazimierz jagiellończyk dzieci, jarosław grzędowicz hel 3, fabian welc, marcelino, chleb i wino, arabska krucjata pdf, aldona marciniak rodzina, rozwój psychoruchowy dziecka pdf, xiii księga, adrianna trzepiota, sławomir suchodolski, materiał wyrazowo obrazkowy, biblioteka online darmowa, życie w prl u, valentina fast royal…