Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Autor: Martinez Mario

Czy wiesz. że kultura rządzi naszymi przekonaniami?

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy. ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania. które nie są Twoimi i odrzucisz te. które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia. które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia. a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.

 

Czy wiesz. że kultura wpływa na naszą długowieczność?

 

Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


Ukryte trucizny. Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Autor: dr Joachim Mutter

Wyleczyć nieuleczalne

 Autor przeżył dwa nierozpoznane zatrucia metalami ciężkimi. co wzbudziło jego zainteresowanie przyczynami i terapią schorzeń przewlekłych. Od tego momentu niesie pomoc i uzdrawia pacjentów z chorobami. które często uważane są za nieuleczalne. Jego holistyczne podejście obejmuje medycynę żywienia. środowiskową. naturalną. a także leczenie mikroskładnikami odżywczymi.

 Sprawdź. co zatruwa Twój organizm

 Dzięki tej publikacji dowiesz się. jakie są najczęstsze trucizny i toksyny środowiskowe oraz w jaki sposób ich unikać. Poznasz sposoby na skuteczne oczyszczanie i odtruwanie organizmu. a także wspomożesz go dobrze dobraną suplementacją.

Przestań się zatruw

44.9: https://woblink.com/ebook/ekologia-edward-kowal-aneta-kucinska-landwojtowicz-andrzej-misiolek-140317u

Cena: Aneta Kucińska-Landwójtowicz


ISBN

9788395323911: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/emma-jane-austen-141221u

Cena:


Wśród mistrzów i przyjaciół

Autor: Krzysztof Pomian

Autobiografia Krzysztofa Pomiana (ur. 1934 w Warszawie). historyka idei i filozofa kultury. jednego z najwybitniejszych postaci w polskiej i europejskiej République des Lettres.

Od ‚wściekłych’ października 1956. Leszka Kołakowskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. poprzez rok 1968. intelektualny Paryż ostatnich dekad XX wieku. Gallimarda. ‚Le Débat’. Kota Jeleńskiego. ‚Kulturę’ Jerzego Giedroycia. Solidarność. Einaudiego. Wenecję. aż po przełom roku 1989. Europę. jej narody i muzea…Przyjaźń zawsze odgrywała istotną rolę w moim życiu i postrzeganiu samego siebie. Nie widzę siebie bez najbliższej rodziny i bez rodziny z wyboru: przyjaciół i przyjaciółek. Kilka przyjaźni zachowałem z dzieciństwa przez wszystkie późniejsze lata. Inne nawarstwiały się stopniowo z

:

Cena:medycyna estetyczna bez tajemnic, perfekcyjna niedoskonałość pdf, leon ulrich, bład paralaksy, alkoholizm pdf książka, piekara przeklęte przeznaczenie, cierpienie młodego wertera, wyspy plugawe, niezdobyta tom 2 pdf, literatura kobieca polskie autorki, czyste szaleństwo, ekologia sprawdzian gimnazjum pdf, kowal prawdziwa historia pdf, audiobooki dla dzieci za darmo, nowy alfabet mafii pdf, beata pawlikowska pdf, dziennikarstwo sledcze, lektura asiunia…