Nie powiem

Autor: Clare Empson

Pewnego dnia Catherine straciła zdolność mówienia. Przeżyła tak głęboką traumę. że nie jest w stanie przemówić – nawet do męża. dzieci i przyjaciół. Lekarze twierdzą. że jedynym sposobem. by odzyskała mowę. jest przeanalizowanie przez nią przeszłości. Catherine musi więc zacząć od początku – od niego. Od Luciana. Miłości swojego życia.

Poznała go na pierwszym roku studiów. Wciągnął ją do elitarnego kręgu swoich przyjaciół. których cały świat kręcił się wokół imprez i wielkich pieniędzy. Tworzyli idealną parę. Aż do tej strasznej nocy. gdy wszystko się rozpadło…

Mimo upływu lat Catherine i Lucian nie są w stanie zapomnieć o sobie i o tym. co wydarzyło się wiele lat temu. Kiedy odkryją całą prawdę. ich życie znów stanie pod znakiem zapytania. Czy mają szansę znów być razem. czy również i tym razem konsekwencje mogą okazać się tragiczne?

Wciągająca. mroczna. wstrząsająca. Fascynująca opowieść o sile wstydu i milczenia. – Laura Marshall. Dawna znajoma

Fenomenalny debiut! Mroczna. uzależniająca opowieść. która łamie serce i nie pozwala o sobie zapomnieć. – Ruth Hogan. Strażnik rzeczy zagubionych

Porywająca. emocjonalnie prawdziwa historia. Do samego końca nie odkrywa wszystkich tajemnic. – Sophie Kinsella

Mroczna. zachwycająca. oryginalna i absolutnie druzgocząca. Clare Empson ma pióro jak marzenie: zwięzły. wyrafinowany styl. w którym ani jedno słowo się nie marnuje. Uwielbiam tę książkę. – Francesca Jakobi. Bitter

Odurzająca. elegancka. porywająca opowieść. Powrót do Brideshead opowiedziany przez pryzmat Wielkich kłamstewek. – Lex Coulton

Pasjonująca. niezapomniana powieść. w której milczenie mówi więcej niż słowa i nikt nie jest tym. za kogo się podaje. Urzekła mnie od pierwszego zdania. – Elisa Lodato. An Unremarkable Body

W tej subtelnej historii pobrzmiewają echa Powrotu do Brideshead. Autorka z wielką wrażliwością analizuje tragiczne skutki romansu skazanego na porażkę. Fascynująca powieść. – Karen Perry. Girl Unknown

Mroczna opowieść o miłości. – Daily Mail

Clare Empson przez wiele lat zbierała doświadczenie w krajowej prasie. opisując wszystko od upadków banków inwestycyjnych po herbatkę z Barbarą Cartland (wszystko na różowo. z ciastem włącznie). Osiem lat temu przeprowadziła się na południe Anglii i zaczęła prowadzić bloga lifestylowego countrycalling.co.uk. Idylliczna okolica zainspirowała ją do napisania pierwszej powieści – okazuje się. że każdy raj ma swoje mroczne oblicze.

Clare mieszka z mężem i trójką dzieci na granicy hrabstw Wiltshire i Dorset.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Strefy cyberwojny

Autor: Agata Kaźmierska

Internetowe manipulacje nigdy dotąd nie były tak skuteczne. nie trafiały tak celnie i jeszcze nigdy nie byliśmy wobec nich tak bezbronni. Algorytmy sprawiają. że internet zmienia się w strefę cyberwojen o naszą przyszłość.

Ukrywający się za kilkoma linijkami komputerowego kodu napastnicy mogą zmienić wynik wyborów. powalić na kolana gospodarkę kraju albo zniszczyć komuś życie. Te same algorytmy. które sprawiają. że nasz świat stał się wygodniejszy. otwierają drzwi dla zupełnie nowych zagrożeń. Fake newsy to tylko początek. Już Alvin Toffler ostrzegał przed “bitwami. które nie zdarzyły się nigdy. albo spotkaniami na szczycie. których transmisja ukazuje fałszywie. jak przywódca innego kraju odrzuca nasze pokojowe propozycje”.

„Dziś ceny akcji często zależą od tego. co powie prezes

40: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138995u

Cena: Dorota Ambrożuk


ISBN

9788301202231: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/roboty-budowlane-andrzej-wieckowski-139416u

Cena:


Księga Boga Żywego

Autor: Bô Yin Râ

Kto pragnie Bô Yin Râ „Księgę Boga żywego“ właściwie zrozumieć. niechaj ją czyta. jak coś zupełnie nowego. — niechaj ją czyta w spokoju. z najwyższą troskliwością i oddaniem. aż treść jej stanie się żywa w sercu i czaszce i dopomoże własnym myślom. aby same nić przędły dalej. — niechaj ją czyta nade wszystko. nie stosując żadnych kryteriów dotychczasowej wiedzy o mistyce. okultyzmie. magii. telepatii i podobnych dziedzinach: ukryłyby mu one tylko właściwy sens i uczyniły z „Księgi Boga żywego“ księgę o siedmiu pieczęciach.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

Autor: Ann Voskamp

Detoks od świata. który wymaga doskonałości

Zanim sięgniesz po tę książkę. zastanów się: co czujesz na myśl o swoich zranieniach? Próbujesz się od nich odciąć? Wtedy pozornie wszystko jest w porządku. ale w głębi serca czujesz złość i coraz bardziej pogrążasz się w smutku. A może zaprzeczasz ich istnieniu? A co jeśli to zranienia są drogą do bogatego życia?

Ann Voskamp. autorka wielkiego bestsellera Tysiąc darów. w intymnej i dodającej otuchy opowieści. która pokazuje. że cierpliwość. czułość i szacunek wobec siebie są możliwe. Książka podbiła serca czytelników na całym świecie. Nic dziwnego – każdy potrzebuje głębokiego oddechu w rozpędzonej rzeczywistości.

W:

Cena:


ISBN

9788381193931: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/serce-z-guzikow-andrzej-marek-debkowski-139418u

Cena:


Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Aleksander Dumas

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


ISBN

9788375619669: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/e-marketing-grzegorz-mazurek-139051u

Cena:kraina umarłych, romuald romański, robin williams biografia, darmowe-ebooki, andrzej gomułowicz, pycha i upadek, jak wygląda plastuś, darmowe ebooki pdf, książki wiedźmin po kolei, prawo administracyjne wierzbowski pdf, tato daj 5 zł ile, slady na piasku, bolesław 2, słownik polsko japoński pdf, kierunek berlin, sarah j maas królestwo popiołów pdf, ciumka, martyna wojciechowska biografia, bądź czujna…