Neapolitańskie noce

Autor: Lucy Ellis

Rosyjski oligarcha Aleksiej prowadzi życie playboya. Zmienia często rezydencje. samochody i kobiety. Opieka nad synem przyjaciół. którzy zginęli w wypadku. jest dla niego pierwszym poważnym emocjonalnym wyzwaniem. któremu musi sprostać. Za nim przychodzi kolejne: bardzo ponętna niania chłopczyka…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

Autor: Wojciech Dębołęcki

:

Cena:


Moralność rozkoszy Wenus. Wenus – magiczna bogini ciała.

Autor: Piotr Piobb

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Nadszedł czas skrystalizowania naszej wiedzy. Z nadmiaru analizy. błąkamy się w rozdrobnieniu faktów i nie umiemy ich uporządkować. Z chwilą – kiedy chcemy zebrać wszystkie dane naszych doświadczeń pozytywnych. rozum natrafia na tajemnice niezbadane. Skąd pochodzą te bogi. przed którymi korzyła się i korzy się jeszcze ludzkość? Na co służą te wszystkie światy – które oko nasze na firmamencie odnajduje. Jaka rolę odgrywają wobec wszechświata różne ludy?… Tajemnica. A jednak – każda rzecz ma racje bytu – bogowie. światy. ludy. Może należy jej szukać w formule matematycznej. którą nauka kiedyś

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


Niedopowiedziane

Autor: Jarosław Prusiński

Kolejny. doskonały zbiór opowiadań spod ręki Jarosława Prusińskiego. Różnorodne. barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny. czasem żartobliwy sposób. Doskonała lektura na kilka popołudniowych posiedzeń przy kawie. Równie smakowita jak kawałek tortu. za to mniej tucząca.

Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze. mniej ocenzurowane. co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna. w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana. Najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To jest po prostu dobre!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15minecraft servery pl, akademia pana kleksa mobi, córki wawelu pdf, dzieci komunistów, dorota kotas pustostany, największy format książki, nienormalny stan rzeczy, znane mity, poradnik krzyzowkowicza, pl gazeta, dwoje drzwi, wolters kluwer wydawnictwo, magdalena kaczorowska, e boki, ciupasem, zielnik pdf, hans rosenfeldt, kamil kłos…