Substancja

Autor: Klaudia Kloc-Muniak

Julia Przybysz ma talent do nauki i… wpadania w tarapaty. Świetnie zapowiadająca się studentka biotechnologii dołącza do koła naukowego. którego odkrycie ma zrewolucjonizować świat medycyny i stać się innowacyjnym lekiem. Tymczasem życie sześciorga ambitnych studentów zostaje przewrócone do góry nogami… Kiedy pojawiają się pierwsze ofiary. Julia przestaje wierzyć w przypadek. Dziewczyna będzie musiała rozpocząć grę. w której stawką okaże się jej własne życie.

Klaudia Kloc-Muniak powraca w świetnym stylu. Jej druga powieść łączy trzymającą w napięciu fabułę i dopracowane portrety psychologiczne bohaterów z przerażającą wizją badań naukowych. które – gdy raz wymkną się spod kontroli – mogą stać się śmiertelną pułapką dla ich twórców.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:


ISBN

9788365846402: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/noni-polinezyjski-sekret-zdrowia-zarzycka-renata-136717u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137500/epub

1: Autor

:

Cena:książki sf wojenne, kate atkinson, o krakowskich psach i kleparskich kotach audiobook, idealny rodzic nie istnieje, przedstaw skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, opieka okołooperacyjna, czuły narrator pdf, lucyna kirwil, bezpieczeństwo sieci, pieśń maorysów, literatura feministyczna, ibuk.pl za darmo, agata christie pdf, anna loba, próbowałam już wszystkiego, analiza techniczna pdf…