Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

136140

https://woblink.com/product-publication/download/136140/epub: 1

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:


Jak stworzyć umysł. Sekrety ludzkich myśli ujawnione

Autor: Kurzweil Ray

Odważny futurysta i odznaczony medalami przez trzech prezydentów USA autor bestsellerów ujawnia nieograniczony potencjał inżynierii wstecznej ludzkiego mózgu. W tej książce przedstawia prowokacyjne wnioski odnośnie najważniejszego projektu w cywilizacji ludzi i maszyn. Robi to. żebyśmy lepiej zrozumieli. jak działa nasz umysł i w jaki sposób możemy wzmocnić jego możliwości dzięki tworzonej obecnie technologii. W sposób zrozumiały i praktyczny analizuje inteligencję emocjonalną i moralną oraz wyjaśnia pochodzenie świadomości. Omawia funkcje mózgu oraz sposób. w jaki są w nim tworzone myśli. Zwraca również uwagę na skutki ogromnego zwiększenia mocy naszej inteligencji oraz jej wpływ na radzenie sobie z problemami współczesnego świata. Poznaj przyszłość mózgu!

24.2: https://woblink.com/ebook/alchemia-szczescia-krause-boguslawa-136496u

Cena:


Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

Autor: Anthony William

Czy jesteś zdezorientowany przez sprzeczne zalecenia lekarzy? Czy rosnący odsetek zachorowań na nowotwory i inne schorzenia powoduje u Ciebie niepokój i potrzebę zabezpieczenia się przed chorobą? Autor pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi pozbyć się dolegliwości. które zostały błędnie zdiagnozowane. Robi to poprzez słuchanie boskiego głosu. który ujawnia. co leży u podstaw bólu lub choroby. Podaje naturalne sposoby zwalczenia kilkudziesięciu chorób i ukrytych epidemii. takich jak: fibromialgia. wypalenie nadnerczy. zaburzenia równowagi hormonalnej. choroba Hashimoto. Prezentuje zasady profilaktyki i regeneracji przy schorzeniach neurodegeneracyjnych. depresji. przewlekłych zapaleniach oraz metody przywrócenia równowagi duchowej. Cała prawda o uzdrawianiu.

https://woblink.com/product-publication/download/136164/epub: 1

Cena:marcin fiedorczuk, szatan z siudmej klasy streszczenie, ślepnąć od świateł do pobrania, prace i dnie, adammichnik, poza dobrem i złem pdf, białe róże z petersburga, malarstwo holenderskie, z genealogii moralności, stulecie winnych tom 3 chomikuj, waltoś proces karny pdf, idiota dostojewski, wydawnictwo akademickie, lepiej byś tam umarł, homo deus krótka historia jutra, audiobook kryminał za darmo, pokonaj stres z kaizen, kamil imbir, hamrol…