Drogami wokół Bogoty

Autor: Feiling Tom

Przez lata Kolumbia była „narkopaństwem”. Dziś uważa się ją za jedną ze wschodzących gwiazd na gospodarczej mapie świata. Gdzie leży prawda? Pisarz i dziennikarz. Tom Feiling. przemierzył ją wzdłuż i wszerz. Dotarł do miejsc. jeszcze do niedawna zbyt niebezpiecznych. ażeby doń podróżować. Rozmawiał z wieloma Kolumbijczykami. od byłych partyzantów FARC przez tamtejszych nomadów aż po milionerów. W swojej ważnej. szokującej. bywa. że ironicznej. nigdy zaś powierzchownej opowieści. którą zatytułował „Drogami wokół Bogoty”. udało się mu rozsupłać gmatwaninę potarganego krajobrazu kolumbijskiego i stworzyć urzekającą syntezę reportażu. książki podróżniczej i historycznej.

„Najlepsi brytyjscy autorzy literatury podróżniczej. tacy jak Norman Lewis czy Bruce Chatwin. potrafi

39.99: https://woblink.com/ebook/dawid-janczyk-moja-spowiedz-patryk-dobrowolski-dawid-janczyk-135061u

Cena: Dawid Janczyk


ISBN

9788381033688: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/uwazaj-na-mnie-abbi-glines-135101u

Cena:


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:przetrwałam życie ofiary josefa mengele pdf, jan grabowski czarna owieczka pdf, ćwiczenia z biochemii kłyszejko stefanowicz pdf, ten dzień blanka lipińska pdf docer, romans erotyczny, opieka postpenitencjarna, techniki negocjacji książka pdf, ibuk pwn, sprawdzian z genetyki 3 gimnazjum, wilczyce z dzikich pól, jan czerniawski, prince of persia: zapomniane piaski, oświecenie prezentacja, regulatorzy king, psychologia rozwoju człowieka bee pdf, biblia polsko angielska…