Mądrość buddyjskiego mnicha. Od świadomej medytacji po eliminację niepokoju i gonitwy myśli

Autor: Brahm Ajahn

Skorzystaj z wiedzy buddyjskiego mnicha

 

Autor wykorzystuje głęboką mądrość nauk Buddy i przekazuje je zachodniemu czytelnikowi w sposób zrozumiały i jednocześnie dowcipny. Dzięki temu może on poprawić nie tylko swoją praktykę medytacyjną. ale również odczuwać więcej satysfakcji z życia codziennego.

 

W swojej nowej książce opartej na przystępnej formule pytań i odpowiedzi Autor tłumaczy jak:

 • osiągnąć uważność niedźwiedzia w praktyce medytacyjnej.
 • zaprzyjaźnić się ze strasznymi myślami. które pojawiają w naszych głowach. gdy próbujemy wyciszyć umysł.
 • komfortowo podróżować metaforycznym Buddha Air. aby zrelaksować się na drodze do nirwany.
 • poradzić sobie

  24.2: https://woblink.com/ebook/technika-metamorficzna-wiecej-niz-refleksologia-pdf-aline-gruber-keppler-140728u

  Cena:


  ISBN

  9788380027831: Wydawnictwo

  Format

  37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

  Cena:


  :

  :

  Cena:


  Klara. O dziewczynce. która śpiewała po francusku

  Autor: Wojciech Stankowski

  Fascynująca historia dzieciństwa i młodości Klary Stankowskiej. absolwentki Wrocławskiej Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. cenionej pedagog. która przez wiele lat zarażała dorosłych i dzieci swoją pasją do muzyki. Urodzona w 1930 roku. żyła w burzliwych czasach. gdy ustroje polityczne. rządy. normy społeczne i obyczajowe zmieniały się w zawrotnym tempie. W swoich wspomnieniach opisuje m.in. ucieczkę przed Niemcami. śmierć ojca. pobyt w sierocińcach. pracę u bauera czy nadejście siermiężnego PRL-u i próby odnalezienia swojego miejsca w życiu… Przez wszystkie te lata jedną z niewielu stałych rzeczy w życiu Klary była muzyka. postrzegana przez nią jako panaceum na wszelkie cierpienia. swoista modlitwa o przetrwanie i skuteczny oręż w walce o lepsze jutr

  :

  Cena:  sałtykow, finanse rynki finansowe ubezpieczenia, zdążyć przed panem bogiem pdf, legendarny król brytów, instrukcja obsługi alkoholika, głupota definicja, czas teraźniejszy niemiecki ćwiczenia, historia chronologia, historia pszczół pdf, zamek z alabastru, żyj pozytywnie ze skalską, ewa buczkowska, symfonia kadry i płace krok po kroku, krzysztof daukszewicz sylwia daukszewicz, współczesna protetyka stomatologiczna majewski pdf, 4 godzinny tydzień pracy pdf, cele strategiczne firmy usługowej, fabuła powieści krzyżówka, złe dzieci, maciej m…