ISBN

9788380643437: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/geneza-spoleczenstwa-polskiego-na-podstawie-kroniki-galla-i-dyplomatow-xii-wieku-michal-bobrzynski-32103u

Cena:


Cuda i cudeńka

Autor: Agnieszka Olejnik

W małym. sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.

Malownicza kamienica z mansardą. której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami. skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają. że Lena. dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość. zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich sąsiadów. nietuzinkowe postaci. które sprawiają. że życie dziewczyny staje się jeszcze barwniejsze niż dotychczas.

Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca. ekscentryczna Włoszka po przejściach. która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena. która uwielbia zmiany. dołącza do niej. Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem. właścicielem mieszkania na strychu. który skrywa bolesną tajemnicę.

Dzię

29.9: https://woblink.com/ebook/czarny-amulet-adam-faber-32189u

Cena:


Hermes Trismegistos

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Świat starożytny. w okresie narodzin Zbawiciela ugrzązł ostatecznie w samolubstwie. niedowiarstwie i rozpuście; obłudne reformy pierwszego cesarza rzymskiego żadnego pokarmu nie dawały sercu; filozofia ostrzyła swój dowcip w sporach bezpłodnych; z wyzłoconych świątyń spoglądały na modlących się wspaniałe. lecz zimne i obojętne bałwany. Wtenczas ozwał się głos z Nieba. zwiastujący pokój ludziom dobrej woli – i ludzie usłuchali tego głosu i zostali zbawieni… To wyobrażenie o zwycięstwie chrześcijaństwa nad otaczającym je światem starożytnym odznacza się prostotą i dostępnością; przyjaciel idei chrześcijańskiej skłonny będzie

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:


ISBN

9788301194857: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/upadek-cywilizacji-zachodniej-naomi-oreskes-eric-m-conway-32235u

Cena: Eric M. Conwaybiesy dostojewski pdf, dobry chłopak, strategie marketingowe rodzaje, karolina na detoksie, piotr słabek, plan kont z komentarzem pdf, ius a lex, orhan pamuk nazywam się czerwień, niemcy książka pdf, dzieje sześciu pojęć, chufo llorens, chemia piękna pdf, kierunki geograficzne dla dzieci, piotr załęski, autor komedii ludzkiej, metrologia wielkości geometrycznych jakubiec pdf, szkoła szpiegów pdf, ewa kraus…