https://woblink.com/product-publication/download/31472/epub

1:

:

Cena:


Zadziwiający Kościół

Autor: Mike Aquilina

  • Jak Kościół przywrócił kobiecie prawo do swojego ciała? 
  • W jaki sposób papież Leon uratował Rzym przed Atyllą? 
  • Jak wczesnośredniowieczny duchowny z Yorku ocalił Arystotelesa i Platona?
  • Jak samotny ksiądz z Nowego Świata walczył z „oświeconymi” naukowcami o uznanie równości wszystkich ras?
  • W jaki sposób Jan Paweł II przyczynił się do upadku komunizmu? 

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tej porywającej książce. Dzięki niej dowiesz się. jak wiele z wartości. który uważamy za niezbywalne i fundamentalne dla naszej cywilizacji. zawdzięczamy nauce Chrystusa i Jego Kościołowi. Jej autor dobitnie i jasno udowadnia. że bez Kościoła nasz świat nie byłby taki. jakim go dziś znamy. Przypomina. że nawet tak podstawowe prawa. jak prawo d

:

Cena:


Dalila

Autor: Jason Donald

Poruszająca opowieść kobiety. która nie może odnaleźć swojego miejsca na świecie

Irene Dalila Mwathi to Kenijka z ciężkim bagażem doświadczeń. Kiedyś pragnęła zostać dziennikarką. teraz marzy jedynie o bezpieczeństwie. Musi uciec z ojczyzny. która ukazała jej najgorsze oblicze. Trafia do Londynu. gdzie w końcu planuje odnaleźć spokój. Zostaje zaatakowana przez ludzi. którym zapłaciła. aby ją ochraniali. Nie ma wyboru i całkiem sama musi wkroczyć w zupełnie obcy świat. Liczne. spotkania z prawnikami i doświadczenia z ośrodkami dla imigrantów są dla niej przejściem przez mękę. Kobieta uświadamia sobie. że musi zmierzyć się z czymś równie niebezpiecznym jak przemoc. której doświadczyła w Kenii.

Napisana z wdziękiem. wyczuciem i pasją opowieść prowokuje do myśleni

24.9: https://woblink.com/ebook/12-kropel-zycia-katarzyna-nowak-karolina-kasprzak-roman-kawecki-31585u

Cena: Karolina Kasprzak


https://woblink.com/product-publication/download/31845/epub

1:

:

Cena:aforyzmy o milosci, marek pacukiewicz, ćwiczenia ortograficzne do wydruku, mnożenie i dzielenie klasa 3, prawo karne pdf, 1871 rok co się wydarzyło, wiedźmin solucja, ostatni pocałunek pdf, zycie seksualne kanibali, aneta załazińska, bochenek tom 1 pdf, 1000 słówek niemiecki, mastalski prawo podatkowe, struktura społeczeństwa…