ISBN

9788380170865: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/konstytucje-polskie-z-1952-i-1997-roku-anna-materska-sosnowska-tomasz-sl

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:sześć cztery, skiroławkach, psychologia rozwoju człowieka bee pdf, anja rubik, poradnik inżyniera spawalnictwo pdf, matura ustna angielski zwroty pdf, formy wypowiedzi pisemnej w szkole podstawowej, trzech panów w łódce, marcin rychlewski, koniec dekady, egzamin gimnazjalny fizyka powtórzenie, powrot posla, kurs programowania dla początkujących, historia sportu w polsce, eugeniusz oniegin pdf, jacek jankiewicz, aleksander prejbisz, rozprawa o duchu filozofii pozytywnej, oczyszczanie energetyczne…