Lawless

Autor: T. M. Frazier

Trzeci tom szorstkiej. pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara. na którą fani czekają ze szczególną niecierpliwością!

Bear jest kompletnie zagubiony. Kiedyś miał klub i przyjaciół. a teraz jest sam. Kiedy uznał. że jedyne. co nadaje sens jego życiu to zatracenie. nagle pojawia się ona. Dziewczyna z przeszłości. dziewczyna o różowych włosach. której jest coś winien. której coś kiedyś obiecał.

Thia potrzebuje pomocy. potrzebuje kogoś. kto ją ocali. Zwraca się więc do jedynej osoby. która może jej pomóc… do Beara. Jednak mężczyzna nie jest teraz w dobrym momencie życia. które popadło w ruinę. podobnie jak jego serce. Czy jedna obietnica z przeszłości wystarczy. żeby Bear podjął decyzję? Czy to on ocali dziewczynę. a mo

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Lawless

Autor: T. M. Frazier

Trzeci tom szorstkiej. pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara. na którą fani czekają ze szczególną niecierpliwością!

Bear jest kompletnie zagubiony. Kiedyś miał klub i przyjaciół. a teraz jest sam. Kiedy uznał. że jedyne. co nadaje sens jego życiu to zatracenie. nagle pojawia się ona. Dziewczyna z przeszłości. dziewczyna o różowych włosach. której jest coś winien. której coś kiedyś obiecał.

Thia potrzebuje pomocy. potrzebuje kogoś. kto ją ocali. Zwraca się więc do jedynej osoby. która może jej pomóc… do Beara. Jednak mężczyzna nie jest teraz w dobrym momencie życia. które popadło w ruinę. podobnie jak jego serce. Czy jedna obietnica z przeszłości wystarczy. żeby Bear podjął decyzję? Czy to on ocali dziewczynę. a mo

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


1

Autor: Symcha Binem Motyl

:

Cena:


Projektowanie instalacji tryskaczowych

Autor: Agnieszka Malesińska

Instalacje tryskaczowe spełniają bardzo ważną funkcję – ratują życie i chronią własność przed ogniem. Instalacje te działają w sposób niezawodny i efektywny.

W niniejszej publikacji monograficznej zostały przedstawione zasady projektowania stałych urządzeń tryskaczowych wodnych dla budynków o różnym sposobie użytkowania. wykluczając przestrzenie magazynowe. Wymagania projektowe ustalone zostały na podstawie aktów prawnych. norm i wytycznych obowiązujących w chwili powstawania książki.

Publikacja podzielona jest na następujące rozdziały:

1. Wprowadzenie. podział instalacji tryskaczowych

2. Budowa i zasada działania instalacji tryskaczowych


Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209


ISBN

9788381033138: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:to wiem na pewno książka, upodobań, tittenbrun, opłaty w transporcie morskim, szwajcaria przewodnik, magazyn pdf, ibuk pl, małgorzata olszewska, suplementy diety książka, krzysztof prałat, analfabet, m. łobocki, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, emeran mayer, rhys pdf, brutal age poradnik, felix net i nika mp3, wais-r, czasopisma online za darmo, halliday fizyka tom 3 pdf, transport nowe wyzwania, 2 miliony za grunwald, zdrady kontrolowane…