Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków

Autor: Monika Parkinson

Przystępne źródło informacji na temat depresji u nastolatków.

Szukasz informacji o depresji napisanych w zrozumiałym języku?

Rozmowy o depresji nie przychodzą łatwo. zwłaszcza młodym ludziom. Warto więc. żebyś wiedział. że nie jesteś z tym problemem sam. Może cię to zaskoczy. ale szacuje się. że z różnymi formami przygnębienia i utrzymującego się pogorszenia nastroju boryka się około 10% nastolatków. Są jednak sprawdzone sposoby. z których możesz skorzystać. by poczuć się lepiej.

Niniejszy poradnik powstał z myślą o was. młodych ludziach. i został napisany tak. by w zajmujący i przystępny sposób odpowiedzieć na wasze pytania. Treść opiera się na aktualnych badaniach i najlepszych praktykach leczenia. W naszej książce znajdziesz:

Historie osób. z którymi możesz się utożsamić. Pomocne na co dzień. interaktywne ćwiczenia. Wskazówki. dokąd się zwrócić po dodatkowe wsparcie.

Jeśli czujesz się przygnębiony. nasza książka wprowadzi cię w podstawowe pojęcia związane z depresją i pomoże ci rozpocząć proces zdrowienia!

Druga książka. Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców. został pomyślany jako wsparcie dla rodziców pragnących pomóc swoim dzieciom wyjść z depresji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Czarny deszcz

Autor: Marek Tarnowicz

W ziemię na terenie ośrodka wojskowego Stanów Zjednoczonych Europy uderza sonda wysłana przez obcą cywilizację. Tuż przed trafieniem w powierzchnię planety obiekt emituje wiązkę energii. która zmienia strukturę materii w tym miejscu. co pozwala jej przeniknąć w jej głąb. Ma to jednocześnie wpływ na pięcioro pracowników laboratorium. którzy jako jedyni przeżyli to zdarzenie. Po opuszczeniu przez nich szpitala ich organizmy mutują. Wokół nich zaczynają się dziać trudne do wyjaśnienia zjawiska. Kilka dni później do jednego z polskich portów zawija żaglowiec z załogą nieznanego pochodzenia. Na brzeg schodzą postacie rodem z innej epoki. Wśród nich są dwie osoby posiadające wiedzę tajemną i władające magią. Kiedy okoliczności sprawiają. że laboranci spotykają się z magami. na Ziemi za

29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

Cena:


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


ISBN

9788328710559: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:anna kotlarska, onkologia podręcznik dla studentów i lekarzy, pedagogika specjalna chrzanowska, elastyczny mózg, ikigai. japoński sekret długiego i szczęśliwego życia, mobi gazeta, niedopasowani samantha young pdf, chorzy psychicznie, koniec drogi, aleksandra michalak, wielki testament, jak znaleźć pustynie w minecraft, janusz bieszk słowiańscy królowie lechii, obraz samego siebie, koncepcje zarzadzania…