ISBN

9788378592525: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/projekt-chelsea-anna-macek-8571u

Cena:


The Adventures of Sherlock Holmes. Przygody Sherlocka Holmesa

Autor: Arthur Conan Doyle

Dwujęzyczna adaptacja powieści „The Adventures of Sherlock Holmes. Przygody Sherlocka Holmesa” to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów. możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średnio zaawansowanych. jednak dzięki dwujęzycznej wersji z książki mogą korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.   Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie  umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.   Polecamy dodatkowe pomoce do samodzielnej nauki: angielska wersja audio (format mp3) oraz zeszyt ćwiczeń z kluczem odpowiedzi. Spis treści: I. A Scandal in Bohemia / Skandal w Bohemii II. A Case of Identity / Sprawa tożsamości III. The Boscombe Valley Mystery / Tajemnica doliny Boscombe IV. The Man with the Twisted Lip / Człowiek z wywiniętą wargą V. The Blue Carbuncle / Błękitny karbunkuł   VI. The Speckled Band / Nakrapiana przepaska VII. The Engineer’s Thumb / Kciuk inżyniera

Wydawnictwo: Wydawnictwo 44.pl

Cena: 12.3


Przepowiednia

Autor: Mander Mander

Jestem fanem fantasy. Zwykle po powrocie z biblioteki miałem przynajmniej kilka tytułów. Tego dnia było podobnie. Zwykle biorę z pułki jak leci nieznane tytuły i dopiero w domu dokonuję selekcji. co warto przeczytać.Przez drzwi zajrzała Marta. Ona również kocha fantasy. Często wymieniamy się książkami.- O. w bibliotece byłeś – skinąłem głową. nie odrywając wzroku od książek.- No i co? Znalazłeś coś ciekawego? – Spytała z zainteresowaniem. Podniosłem wzrok i machnąłem ręką.- Daj spokój. Te tutaj w ogóle nie nadają się do czytania. Normalnie żenada… Chyba sam bym coś lepszego napisał.Marta wzruszyła tylko ramionami. – No to napisz.No to napisałem. Kiedy „dzieło” było gotowe. wysłałem Marcie na skrzynkę. Następnego dnia dostałem od niej sms mniej więcej takiej treści „ zarwałam noc

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 18


17 równań. które zmieniły świat

Autor: Ian Stewart

Równania to siła życiowa matematyki i nauk ścisłych. Bez nich nie moglibyśmy poznawać świata. który nas otacza. Równania to modele tego. co obserwujemy w świecie. a ich potęga wynika z faktu. że pozwalają nam nie tylko zrozumieć. ale i kształtować rzeczywistość. „17 równań. które zmieniły świat” Iana Stewarta to historia rozwoju ludzkości opowiedziana za pomocą siedemnastu równań. 
Każdy z wybranych przez autora wzorów wyznacza punkt zwrotny w historii ludzkości. chociaż ich zapisywaniu nie towarzyszył odgłos gromu ani też nic nie zmieniało się w mgnieniu oka. 
Który z piętnastowieczn

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


Mówca umarłych

Autor: Orson Scott Card

‚W 1830 roku. po utworzeniu Gwiezdnego Kongresu. automatyczny statek zwiadowczy przesłał ansiblem raport: parametry planety. którą badał. mieściły się w przedziale odpowiednim dla życia ludzi. Pierwsi ludzie. którzy zobaczyli nowy świat. byli Portugalczykami z mowy. Brazylijczykami z kultury i katolikami z wyznania. W roku 1886 zeszli z pokładu promu. przeżegnali się i nadali planecie imię Lusitania. co było starożytną nazwą Portugalii. W pięć dni później zorientowali się. że niewielkie. leśne zwierzęta. które nazwali pequeninos – prosiaczki. wcale nie były zwierzętami. Po raz pierwszy od czasu Ksenocydu Robali. popełnionego przez tego potwora Endera. ludzkość napotkała obce. inteligentne istoty…’

z Prologu

Kontynuacja „Gry En

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


17 równań. które zmieniły świat

Autor: Ian Stewart

Równania to siła życiowa matematyki i nauk ścisłych. Bez nich nie moglibyśmy poznawać świata. który nas otacza. Równania to modele tego. co obserwujemy w świecie. a ich potęga wynika z faktu. że pozwalają nam nie tylko zrozumieć. ale i kształtować rzeczywistość. „17 równań. które zmieniły świat” Iana Stewarta to historia rozwoju ludzkości opowiedziana za pomocą siedemnastu równań. 
Każdy z wybranych przez autora wzorów wyznacza punkt zwrotny w historii ludzkości. chociaż ich zapisywaniu nie towarzyszył odgłos gromu ani też nic nie zmieniało się w mgnieniu oka. 
Który z piętnastowieczn

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9dziwne przypadki, matura rozszerzona angielski poziom, słownik medyczny niemiecko polski, księga przeznaczenia, administracja zespolona definicja, geologia polski, heczko mikrobiologia dla pielęgniarek pdf, plemię mentorów, manhunt gra, paweł kopczyński, najlepsze powiesci fantasy, zarys chorób wewnętrznych dla studentów pielęgniarstwa pdf, literatura sarmacka, danuta adamska-rutkowska…