Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. Tom pierwszy. Część druga: Dzieje starożytne od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom drugi dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Dzieje starożytne. Od Ariowista do upadku Durzyńców r. 531: Napływ ze Skandynawii Teutonów na ziemie słowiańskie. Podanie o przybyciu Saksonów do kraju Hadeln. Szerzenie się w Germanii Saksonów i Słowian. Wyprawa Ariowista (Jarowita) do Galii. Walka jego z J. Cezarem i odwrót r. 58 przed Chr. Wyprawy J. Cezara do Germanii r. 55 i 53 dla obrony Ubjów od Swewów. Nieprzyjazne stosunki między Swewami a teutońskiemi plemionami. Najazdy Rzymian na Germanię w końcu I. w. przed Ch

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-trzecia-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-zmiana-stosunku-polski-do-niemiec-czech-i-slowian-zaodrzanskich-wilhelm-boguslawski-31608u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


Nowe Prawo wodne z uzasadnieniem rządowym

Autor: Praca Zbiorowa

Prezentujemy Państwu pierwszą na rynku publikację zawierającą ostateczny tekst właśnie uchwalonej nowej ustawy – Prawo wodne wraz z uzasadnieniem rządowym. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich. którzy muszą jak najszybciej wdrożyć nową regulację w swojej działalności.

Aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów:

 • wzbogaciliśmy tekst ustawy o zamieszczone w klamerkach tytuliki towarzyszące poszczególnym artykułom;
 • zamieściliśmy w książce zweryfikowany tekst uzasadnienia do ustawy. w którym objaśniono cele nowych przepisów. jak również istotę zmian. jakie wprowadza nowe Prawo wodne;
 • przygotowaliśmy indeks rzeczowy. pozwalający odnaleźć w obszernym akcie prawnym konkretną regulację;
 • sporządziliśmy

  14.9: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-bieglych-rewidentach-firmach-audytorskich-oraz-nadzorze-publicznym-maciej-chorostkowski-31777u

  Cena:


  Cykl krzyżacki (#3). Gniewny pomruk burzy

  Autor: Dariusz Domagalski

  WOJNA POLSKO-KRZYŻACKA I MISTYCZNA KABAŁA ? POLSKA FANTASTYKA HISTORYCZNA. JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!!! – Robert J. Szmidt

  Lato 1410 roku. Wojska polsko-litewskie wkraczają na terytorium państwa krzyżackiego. Król Władysław Jagiełło prowadzi swoją armię na Malbork. Krzyżacy zastępują mu drogę pod Grunwaldem. Rycerstwo z całego chrześcijańskiego świata krzyżuje oręż w wielkiej bitwie. która wstrząśnie podstawami Zakonu. Podczas marszu na stolice wroga Dagobert z Saint-Amand i Aine muszą się zmierzyć nie tylko z krzyżacką nawałnicą. ale również osobistą tragedią. Pomagają im w tym nie tylko polscy rycerze. Przeznaczenie musi się wypełnić…

  Le Guin (…). Lucas (…) co prawda to tylko osobiste skojarzenia z klasyką fantastyki. ale – jak widać – dobre. „Esensja”

  Wydawnictwo: REBIS

  Cena: 30.9  księga psalmów, koniec świata i hard-boiled wonderland pdf, rola praw człowieka we współczesnym świecie, poetyka arystoteles, podstawy pielęgniarstwa 2017, ja inkwizytor tom 1, albo albo, ratownictwo medyczne procedury od a do z pdf, paulina piasecka, gimnastyka podstawowa, crash course anestezjologia pdf, ślepowidzenie pdf, od tylca, cesarzowa teofano, mój agent masa…