Paradygmaty dydaktyki

Autor: Dorota Klus-Stańska

Dydaktyka – jak każda dyscyplina naukowa – wyłania się i rozwija na skrzyżowaniu własnych badań oraz innych nauk. Dla rozumienia uczenia się i nauczania szczególnie istotne są impulsy płynące z socjologii. psychologii. politologii. antropologii. a współcześnie także neuronauk. Wiedza dydaktyczna nie jest nam potrzebna jedynie do tego. by po jej śladzie interpretować zdarzenia na lekcjach i stosować rekomendowane strategie. ale staje się niezbędna. by zrozumieć własne głęboko ukryte założenia i być zdolnym do krytycznej refleksji nad nimi. a czasem też do zmiany swoich uprzednich wyborów.

Proponowany podręcznik poświęcony jest próbie ustalenia zróżnicowania teoretycznego i metodologicznego. z jakim mamy do czynienia na gruncie dydaktyki. Jego

9.9: https://woblink.com/ebook/aniol-nakrecany-maciej-trawnicki-139432u

Cena:


Wydawnictwo

PWE: Format

140319

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierski


Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

Cena:


ISBN

9788380322998: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/wszystkie-kroniki-wina-marek-bienczyk-139050u

Cena:


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:pan samochodzik i templariusze pdf, epub download, emma austen, depresja pdf, supruniuk, dietetyka ciborowska pdf, ocaleni z xx wieku, państwo platon pdf, wojciech gomułka, kazimierz odnowiciel dokonania, www super express gazeta, książe machiavelli pdf, jerzy sobczak, dieta hashimoto pdf, diagnostyka obrazowa pruszyński pdf, negocjacje w sytuacjach kryzysowych, pedagogika specjalna artykuły, jak skutecznie rzucić palenie allen carr, degresywna proporcjonalność…