Dziedzic i błękitna krew

Autor: Wojciech Gosek

Bogowie. miejcie nad nami litość!

Druga część opowieści o losach władców Kontynentu. marzących o niezwykłych bogactwach Nowej Ziemi.

Znani dobrze z poprzedniego tomu Dziedzica bohaterowie wracają. by dalej toczyć krwawą walkę o władzę nad Kontynentem i prawa do zysków z Nowej Ziemi. Chciwość. żądza i okrucieństwo napędzają rozpoczynającą się wojnę. Motorem działań części bohaterów jest jednak troska o rodzinę. przyjaźń. niewinna miłość lub chęć odwetu za krzywdy wyrządzone najbliższym. Każdy jest gotów walczyć. zawrzeć niestabilny i wątpliwy sojusz. czy nawet porzucić swą dawną tożsamość. jeśli miałoby to mu pomóc osiągnąć jego cel…

Girley podniósł ogromny gliniany słój miodu i postawił go w pobliż

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Prawa człowieka

Autor: Jakub Tyszkiewicz

Od momentu podpisania w 1975 r. w Helsinkach Aktu końcowego Konferencji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie prawa człowieka nabierały coraz większego znaczenia w relacjach demokratycznych państw zachodnich z Warszawą. Stały się jednym z elementów zimnowojennej gry między dwiema stronami żelaznej kurtyny.

Czworo historyków z renomowanych polskich ośrodków akademickich. korzystając z do tej pory nieznanych. niedawno odtajnionych dokumentów przechowywanych w archiwach zagranicznych. opisuje. w jaki sposób rządy najważniejszych graczy zachodnich – Stanów Zjednoczonych. Wielkiej Brytanii. Republiki Federalnej Niemiec. Francji. państw skandynawskich i Kanady – odnosiły się do kwestii przestrzegania praw człowieka w PRL i jak wpływało to na ich po

15: https://woblink.com/ebook/w-drodze-do-domu-janina-zimirska-126963u

Cena:


ISBN

9788380171145: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


Wakacje na Karaibach

Autor: Penny Jordan

Tamara po raz pierwszy wyjechała na wakacje bez narzeczonego. Wymarzony wyjazd zamienił się w koszmar. kiedy podczas wycieczki po karaibskiej dżungli została uprowadzona przez terrorystów. Wśród porwanych był także Zach Fletcher. były wojskowy. który szybko zorganizował ucieczkę. Dramatyczne doświadczenia zbliżyły do siebie Tamarę i Zacha. którzy przed rozstaniem spędzili razem namiętną noc. Po powrocie do Anglii Tamara ma zamiar zerwać zaręczyny. Narzeczony prosi ją jednak o ostatni wspólny weekend u jego rodziców. Sytuacja komplikuje się. kiedy na miejscu spotyka Zacha… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9indicatif, artykuły po angielsku popularnonaukowe, badanie podmiotowe pacjenta, zioła zamiast statyn, percy jackson ebook, harry potter data urodzenia, kryminalistyka pdf, marta romańska, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf do pobrania za darmo, oblivion tworzenie postaci, prawdopodobieństwo statystyka, marcin karas, anatomia bochenka, jolanta rutkowska, społeczna odpowiedzialność biznesu literatura, ukryty model markowa, uu antysemityzm, rozporządzenie o ochronie danych osobowych pdf, virion szermierz, bezrobocie książki pdf…