Rok Koguta

Autor: Tereza Bouckova

Rok Koguta – bestsellerowa. tłumaczona na wiele języków powieść. która wywołała burzliwą dyskusję społeczną w Czechach i za granicą.

Autorka. nie oglądając się na poprawność polityczną. z bolesną szczerością przedstawia własne doświadczenia związane z wychowywaniem dwóch adoptowanych romskich chłopców. którzy u progu dorosłości nieuchronnie zaczynają zmierzać w stronę społecznej i moralnej degeneracji. Na dramatyczne wydarzenia rodzinne nakłada się osobisty kryzys pisarki. zmagającej się z niemocą twórczą i nawrotami depresji: heroiczna walka z własnymi ograniczeniami jest jednym z ważniejszych wątków tej książki. pisanej jakby na przekór przygnębieniu i poczuciu beznadziei.

Surowe w tonie dziennikowe notatki przeplatają się z wnikliwymi refleksjami na temat literatury i

19.9: https://woblink.com/ebook/mlody-bog-z-petla-na-szyi-terapia-u-doktorka-anka-mrowczynska-31325u

Cena:


ISBN

9788381031219: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/samaradiso-pakosinska-katarzyna-31587u

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:  serce królowej, metodę płatności, przemysław rudzki wiek, empatia poradnik dla wrażliwych, sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli, syzyfowe prace, kossakowska siewca wiatru, czarne stopy opracowanie, odpowiedzialność w administracji publicznej, lego przygoda poradnik, pięćdziesiąt twarzy greya pdf, embriologia człowieka pdf, matura angielski pdf, nadciśnienie tętnicze pdf, obciążalność przewodów elektrycznych, działania patrolowe lekkiej piechoty, syn mafii pdf, jack london zew krwi, sklepik z marzeniami pdf, gołąb anatomia, dobre książki fantasy…