Nie ze mną takie tere-fere!

Autor: Jim Smith

Moje życie zawsze było super – miałem najlepszego kumpla Bączka i należałem do fajnych dzieciaków. 

Ale… odkąd w szkole pojawił się Darek Darenowski ze swoją paskudną krokodylą gębą. nie daje mi żyć.

Darenowski wiecznie siorbie oranżadę z puszki. beka mi do ucha. a potem wykonuje swój nieznośny taniec i przezywa mnie na melodię „Sto lat. sto lat”. co oczywiście nie wychodzi. bo sylaby się nie zgadzają. Ale spokojnie – żaden cwaniaczek mi nie podskoczy!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 19.99


Efekty uboczne

Autor: Michael Palmer

Kate Bennet jest doświadczoną patolog. Prowadzi szczęśliwe życie u boku kochającego męża. jednak to może się wkrótce zmienić… W mgnieniu oka i całkowicie niespodziewanie jej życie zamienia się w koszmar – dwie pacjentki Kate umierają z powodu tajemniczej choroby. na którą zapada również jej przyjaciółka.

Lekarka odkrywa straszliwą tajemnicę związaną z testami nielegalnych leków. przeprowadzanymi przez gigantyczny koncern farmaceutyczny. Od tej chwili zagrożone jest jej małżeństwo. zdrowie psychiczne. a także życie…

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9husserl fenomenologia, piesn o rolandzie autor, trollsky noże na sprzedaż, ignacy krasicki mysz i kot, krzysztof mucha, business english książka pdf, imperium jagiellonów, 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, żeromski rozdziobią nas kruki wrony, średniowieczna opowieść z fantastycznymi zwierzętami, chemiczne metody analizy ilościowej, aktywa i pasywa banku, izabela urbaniak-mastalerz, interpretacja wyników badania krwi, krzysztof skwierczyński, mikołajek czas i miejsce akcji, gawlin, opracowanie chłopcy z placu broni, fizjoterapia z elementami klinicznymi…