ISBN

9788301199968: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/coaching-i-mentoring-eric-parsloe-leedham-melville-newell-diane-133606u

Cena: Leedham Melville


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


ISBN

9788301202033: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/metodyka-nauczania-jezyka-niemieckiego-zofia-chlopek-135671u

Cena:


Giełda dla firm rodzinnych

Autor: Szymon Filipczak

Wiele polskich firm rodzinnych stoi przed wyzwaniami związanymi ze zmianami pokoleniowymi. globalizacją. internacjonalizacją działalności oraz funkcjonowaniem w coraz większej skali. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom. firmy sięgają po narzędzia. jakie oferuje rynek kapitałowy. Transakcje IPO i debiuty na giełdzie umożliwiają m.in.: pozyskanie nowych zasobów finansowych. sprzedaż części akcji przez dotychczasowych akcjonariuszy. uzyskanie obiektywnej wyceny. budowanie prestiżu.

Autor „Giełdy dla firm rodzinnych”. wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym rodzajem transakcji. stara się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania:

• Jak korzystanie z różnych źródeł finansowania wpływa na zarządzanie

89: https://woblink.com/ebook/piketty-i-co-dalej-heather-boushey-j-bradford-delong-135666u

Cena: J. Bradford DeLong


Mądrość i różne niemądrości

Autor: Wiesław Łukaszewski

Napisano o mądrości ludzkiej tysiące tekstów przeróżnych. Wymyślono na jej temat tysiące aforyzmów. Od zarania dziejów wielkie umysły podejmowały próby uchwycenia istoty tego zjawiska. tego stanu ludzkiego umysłu. tej specjalnej właściwości niektórych ludzi. Robili to przede wszystkim filozofowie. ale już wcześniej w Torze. w Biblii znajdziemy księgi mądrościowe: Przypowieści Solomona. Księgę Koheleta i inne rozproszone biblijne teksty.

Można by pomyśleć. że to nie jest książka na dzisiejszy czas – ale może właśnie. paradoksalnie. jest. Bo kiedy kruszą się podwaliny obowiązujących do tej pory systemów (nie tylko ustrojowych czy politycznych). warto pamiętać o mądrości. o własnej drodze zbliżania się do niej. o niemądrościach. które wciąż trzeba w sobie pokonywać.

Mądrość traktowana jest jak skarb niezmiernie ceniony. ale – niestety – przed większością z nas ukryty w morzu niemądrości i trudny do zdobycia. Zapewne jednak osiągalny. W jaki sposób można ją osiągnąć? Co trzeba umieć. co trzeba zrobić. aby być mądrym?

Nade wszystko ta lektura skłania do refleksji. do stawiania pytań i do nieustannej czujności.

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 39.9


Odkąd odeszła

Autor: Susan Lewis

Porywająca opowieść o mrocznych sekretach. które mogą zabić

Andee Lawrence to była detektyw. której małżeństwo jest w rozsypce. Aby nie pogrążyć się w smutku. kobieta rzuca się w wir pracy i zaczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia nastolatki. która zaginęła dwa lata temu.

Rowzee Cane. lokalna emerytowana nauczycielka. niedawno dowiedziała się. że ma groźnego guza mózgu. Postanawia nie informować o tym rodziny. choć jej stan się pogarsza w bardzo szybkim tempie.

Kobiety jeszcze nie wiedzą. że ich drogi się skrzyżują i razem odkryją wielki sekret. który wpłynie na ich życie bardziej. niż mogłoby im się wydawać. Sekret. który być może nigdy nie powinien zostać odkryty.

__

O autorce

Susan Lewis – kiedy miała 9 la

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3nasiłowski system rynkowy, jeden dzień w grudniu pdf, charles perrault kopciuszek pdf, język angielski techniczny dla inżynierów i techników pdf, sieci neuronowe książka, niełatwo razem czy osobno, dariusz kaczor, kto mi dał skrzydła janina porazińska pdf, metoda sachtlebena, dziennik cwaniaczka pdf, world war z, dzień sznura, heroes dzikie hordy, dzieci szariatu, zarządzanie przez wyniki, karolcia krzyżówka, mechanika kwantowa teoretyczne minimum, futuro imperfecto ćwiczenia, realis, adrian stankowski biografia, skrobek, polityka spójności w polsce, normatywizm prawniczy, kroniki czerwonej kompanii, bestie i ludzie, labirynt smierci, wanda co niemca nie chciała…