Zdrowie na własne życzenie. Tom 1

Autor: Józef Słonecki

Ta książka to dzieło życia Józefa Słoneckiego. bioenergoterapeuty i twórcy mikstury oczyszczającej. Przez ponad 30 lat praktyki przekonał tysiące osób do zajęcia się własnym zdrowiem bez suplementów i leków bez recepty. Przekonywał wynikami. szczerością i otwartością. Przyznawał. że kieruje się własną intuicją i doświadczeniami medycyny ludowej. a nie formalnym wykształceniem lekarskim. Mimo to do jego gabinetu ustawiają się kolejki. Swoje recepty na zdrowie postanowił przenieść na karty książki.

 

Od 2004 roku. kiedy ukazało się pierwsze papierowe wydanie całej serii jego książek pt. ‚Zdrowie na własne życzenie’. miały one już 6 wznowień. Teraz są dostępne również w formie e-booka.

 

Autor zachęca w nich m.in. do regularnego picia mieszanki so

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


Dagome iudex. Przyczynek krytyczny do genezy świętopietrza w Polsce

Autor: Jan Ptasnik

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT Dagome iudex – incipit pochodzącego z końca X wieku regestu kopii dokumentu donacyjnego władcy identyfikowanego z księciem Polski Mieszkiem I. darowującego państwo. nazwane w dokumencie „państwem gnieźnieńskim”. w opiekę Stolicy Apostolskiej. Dokument. na którym oparł się kopista sporządzony został prawdopodobnie w kancelarii wystawcy w Gnieźnie (możliwe jest również. że powstał w Quedlinburgu lub w Rzymie) około 991 roku. W tym dokumencie. spisanym po łacinie. Mieszko oddaje swoje państwo pod papieską opiekę. Motywy podjęcia tej decyzji nie są dokładnie znane z uwagi na skąpe źródła. Spośr

4: https://woblink.com/ebook/zydzi-w-poezji-ludowej-i-historii-ruskiej-franciszek-rawita-gawronski-32263u

Cena:


Weekend we Włoszech

Autor: Miranda Lee

Harriet McKenna jest najlepszą asystentką. jaką Alex Kotana kiedykolwiek miał. Praktyczna. doskonale zorganizowana. zawsze profesjonalnie zdystansowana. Stara się nie wypaść z roli nawet wtedy. gdy po rozstaniu z narzeczonym wali jej się świat. Alex chciałby ją pocieszyć. Jego zdaniem Harriet potrzebuje trochę odpoczynku i zabawy. dlatego zaprasza ją na wspólny weekend do Włoch…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Krzyk nocy

Autor: Barbara Wrzesińska

„Krzyk nocy” to szósty tomik Barbary Wrzesińskiej. który powstał z gościnnym udziałem córki Magdaleny. prezentującej również swoje wiersze.

Treść książki wzbogacona jest fotografiami obrazów akrylowych stworzonych przez samą autorkę. a także rysunkami namalowanymi przez córkę.

Wiersze stanowią rymowane wspomnienia głównie dotyczące bezsilności. na wielu płaszczyznach i w różnych sytuacjach życiowych. Pesymistyczne stany. z których bardzo często nie widzimy wyjścia. powodują w nas wielki ból. krzyk i rozpacz. Wiersze autorki są bardzo melancholijne. głęboko emocjonalne na przemian przepełnione cierpieniem i radością.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 11.9


https://woblink.com/product-publication/download/32428/epub

1: Autor

:

Cena:kolejne 365 dni ebook za darmo, nieuchwytny, jestem szczesliwym singlem, troszyński ćwiczenia położnicze pdf, neverwinter nights hordes of the underdark, obywatel i małgorzata, pięć cywilizowanych plemion, mikrobiologia przemysłowa, zachowanie po pigułce, miłość w stylu retro, angielski a1 pdf, złamanie duverneya, intertekst, danuta dobrowolska, germania tacyt…