ISBN

9788327639677: Wydawnictwo

Format

17.49: https://woblink.com/ebook/zmyslowa-samba-catherine-george-jennie-lucas-maggie-cox-127670u

Cena: Jennie Lucas


The Biography of the First Khalkha Jetsundampa Zanabazar by Zaya Pandita Luvsanprinlei

Autor: Agata Bareja-Starzyńska

The monograph presents the biography of the First Khalkha Jetsundampa Zanabazar (1635-1723) as a literary work of the 17th century Mongolian Buddhist monk. the Khalkha Zaya Pandita Losang Prinlei (Tib. Blo bzang ‚phrin las. Mong. Luvsanprinlei. 1642-1715).1 It was composed in the Tibetan language. which soon became the language of the intellectual religious elite of the Mongols. The aim of this study is to show how a Buddhist disciple described the life of his master using new tools the Tibetan language and namthar a Tibetan biographical genre which presents an exemplary life leading to the Buddhist liberation.

The present work consists of two main parts: Part I: Studies; and Part II: Translation and Transliteration. as well as

15.75: https://woblink.com/ebook/opowiesci-na-werandzie-iwona-kraska-szlenk-127781u

Cena:


ISBN

9788380888562: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-inteligencja-i-tworczosc-w-nauczaniu-robert-j-sternberg-linda-jarvin-elena-l-grigorenko-128922u

Cena: Linda Jarvin


ISBN

9788380170919: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowski


ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


1

:

:

Cena:


Skrzywdzona

Autor: Natasha Preston

Scarlett Garner nie pamięta nic sprzed swoich czwartych urodzin. Gdy tylko próbuje wydobyć z pamięci jakieś wspomnienia. ból głowy staje się nie do zniesienia. Powoli więc godzi się z tym. że jakaś jej część przepadła na dobre. Kiedy w jej szkole zjawia się nowy uczeń. który próbuje pomóc Scarlett w odzyskaniu wspomnień. dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci. Wydaje się. że wszystko zmierza w dobrą stronę. ale wówczas wypadek samochodowy powoduje pojawienie się przebłysków dawno zapomnianych wydarzeń. Czy na pewno jednak chciałaby je pamiętać? Dobrze. że w tym trudnym czasie może liczyć na Noaha. który oferuje jej takie wsparcie. o jakim marzyłaby każda z nas. Tylko że powody jego zaangażowania stają się coraz bardziej niejasne…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.99flatlandia, ramie wagi, etyka podręcznik pdf, tron prawdy pdf, paweł stawarz, normy sep, beata guziejewska, plastusiowy pamiętnik tekst, gniewomir zajączkowski, pies jakub gończyk, arael zurli, podróż nieślubna pdf, xavier cold pdf pl, s nowak metodologia badań społecznych, senatus, zatoka świń książka, wroga miłość ana rose pdf, biologia komórki alberts, krolowa poludnia, william szekspir cytaty, mass effect: andromeda. nexus początek, antropos, zamożność, koło czerwone, czasy język francuski…