PODATKI 2015 nr 10 – 100 pytań o odwrotne obciążenie

Autor: INFOR PL SA

1 lipca 2015 r. wejdą w życie zmiany w przepisach VAT nakładające na niektórych podatników obowiązek rozliczania VAT na zasadzie odwrotnego obciążenia. Mechanizmem „odwrotnego obciążenia” zostaną objęte nowe towary. Mają to być przede wszystkim produkty elektroniczne takie jak laptopy. telefony komórkowe. w tym smartfony. Oznacza to. że kolejna grupa podatników będzie się musiała zmierzyć z problemami związanymi z rozliczeniem VAT należnego przez nabywcę towaru. Może się to okazać szczególnie trudne. Podatnicy będą musieli ustalić czy dostawa odbyła się w ramach jednolitej gospodarczo transakcji. Zostali także obciążeni dodatkowymi obowiązkami w zakresie raportowania o transakcjach objętych odwrotnym obciążeniem. Będą musieli co

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


ISBN

9788377469507: Wydawnictwo

Format

56.9: https://woblink.com/ebook/strategia-blekitnego-oceanu-wydanie-rozszerzone-w-chan-kim-renee-mauborgne-18055u

Cena: Renée Mauborgne


ISBN

9788362247417: Wydawnictwo

Format

15.99: https://woblink.com/ebook/przystanek-londyn-jacek-wasowicz-18705u

Cena:


Miesiąc w Normandii

Autor: Melanie Milburne

Włoski biznesmen Raoul Caffarelli uległ ciężkiemu wypadkowi. Przykuty do wózka inwalidzkiego stracił chęć do życia i ukrył się przed światem w zamku w Normandii. Jego brat Rafe. nie mogąc się pogodzić z załamaniem Raoula. zatrudnia najlepszą fizjoterapeutkę Lily Archer. Lily podejmuje wyzwanie. Jej pierwszym trudnym zadaniem jest przekonać Raoula. by pozwolił sobie pomóc. Wkrótce okazuje się. że również on może pomóc jej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788379503063: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/strzyga-opowiesc-niesamowita-andrzej-sarwa-17705u

Cena:


Wyspa

Autor: Joanna Miszczuk

Kobiecość. fantazja i bogactwo postaci. Opowieść. która dowodzi. że wyobraźnia Joanny Miszczuk nie zna granic.

Maxime Dupont. francuska ciastkarka. dzięki swoim innym ukrytym talentom. prowadzi podwójne życie. Jej przeszłość naznaczona została cierpieniem: osierocona jako dziecko. ofiara przemocy jako nastolatka. brutalnie pozbawiona ukochanego. Już jako dorosła ujawnia w swej drugiej osobowości wielką siłę drzemiącą w kobiecej duszy. Czy to. kim jesteśmy. implikuje nasza przeszłość czy nasze decyzje?
Maxime w wyniku dramatycznych wydarzeń trafia na tajemnicza wyspę Lumię. Wyspa jest praktycznie odc

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 14.4toskania przewodnik pdf, omerta miasto gangsterów, wyprawa błazna, łysol i strusia, pokusa gangstera, falcman, poetyka arystoteles pdf, william dalrymple, soda studio, sieci komputerowe książka, konstytucje 2 rp, renata godlewska, antonio agnieszka siepielska pdf, dziennikarstwo sledcze, andrzej mroczkowski, przesuń paluszkiem. na nocnym niebie, omyłka streszczenie…