ISBN

9788381033138: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:


Zarządzanie i inżynieria produkcji. Wybrane zagadnienia

Autor: Joanna Kurowska-Pysz

Zaawansowane technologicznie i organizacyjnie procesy zachodzące w nowoczesnych przedsiębiorstwach coraz częściej wymagają interdyscyplinarnego podejścia. Niezbędne obszary wiedzy o organizacji i zarządzaniu konfrontowane są z indywidualnymi rolami. jakie odgrywają w swoich

organizacjach liderzy. kierownicy. menedżerowie. specjaliści. Przed pracownikami zarządzającymi procesami produkcyjnymi stawiane są obecnie wielowymiarowe wymagania w sferze kwalifikacji. umiejętności i doświadczenia. których spełnienie warunkowane jest koniecznością gruntownej znajomości rozległych tematycznie zagadnień. Umiejętne łączenie wiedzy z dziedziny zarządzania oraz inżynierii produkcji jest niezwykle przydatne. zarówno w rozwiąz

30: https://woblink.com/ebook/odcienie-bezpieczenstwa-obszary-badan-kierunki-rozwoju-marek-walancik-paulina-polko-127714u

Cena: Paulina Polko


Aniołowie o brudnych twarzach

Autor: Wilson Jonathan

Alfredo Di Stéfano. Diego Maradona. Gabriel Batistuta. Juan Román Riquelme. Sergio Agüero. Leo Messi… Argentyna zrodziła wielu wspaniałych piłkarzy. Bardziej niż jakikolwiek inny naród żyje i oddycha piłką nożną. O futbolu dyskutuje się tu bez przerwy: w domach. kawiarniach. na ulicach. Do dyskusji włączają się nawet pisarze i filozofowie.

 

Jonathan Wilson. jeden z najlepszych dziennikarzy piszących o sporcie. postanowił bliżej przyjrzeć się fascynującym dziejom piłki nożnej w Argentynie. To opowieść o tym. jak nieznana brytyjska gra stała się pasją milionów. Jak żywiołowy styl gry zmieniał się najpierw w antyfutbol. a potem w fuzję piękna i skuteczności pod wodzą Césara Luisa Menottiego. Wreszcie – to historia pięciu przegranych finałów w XXI wieku. 

Oto Anioł

28: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-i-agnieszka-janiszewska-127293u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 758-759: Mapy objaśniają mi świat

Autor: autor zbiorowy

Zarówno dzieci. jak i dorośli lubią przeglądać atlasy geograficzne – podróżować „palcem po mapie” oraz zapamiętywać nazwy dalekich gór. rzek i miast. Internet daje dziś dodatkowe fascynujące możliwości – nieznane nam wcześniej krainy możemy oglądać bądź z lotu ptaka. bądź z perspektywy ulicznego spacerowicza. Dawne mapy bywają zaś dziełami sztuki. przedmiotem pożądania kolekcjonerów. Pokazują stan wiedzy z danego czasu i to. co ich twórcy. polityczni mecenasi albo nawet cała epoka uważali za istotne i ciekawe. Cierpliwe „czytanie” map pozwala zrozumieć. w jakim świecie zamieszkiwali nasi przodkowie i jak my próbujemy ująć jego złożoność w prostych kartograficznych obrazach.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9pielgrzym audiobook, żem, cukierku ty łobuzie audiobook chomikuj, jarosław duś, demony wojny, analiza ekonomiczna pdf, the last of us solucja, cukiernia pod amorem pakiet, dylemat pdf, zadania maturalne z genetyki, barbara stanosz ćwiczenia z logiki pdf, leyko mechanika ogólna tom 1 pdf, torrent audiobook pl, prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol chomikuj, henryk sienkiewicz janko muzykant, kwanty dla każdego, ekonomia menedżerska pdf…