Innovations. entrepreneurship and the creative process – the micro- and macroeconomic perspective

Autor: Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Revolutionary changes in economy. progressive globalization of the world of innovation. greater openness of societies. migration processes. large social mobility and unlimited relations by means of technological tools. developed for only a few years. focus on soft management tools such as quality and culture open new innovation opportunities – they constitute a valuable chance that is possible to use broadly because the opportunities create resources of new knowledge being a perfect innovative potential. The degree to which knowledge is processed into innovations depends on the creativity and people’s entrepreneurship. organization and societies. At the same time entrepreneurial development with a high level of innovation. i

40: https://woblink.com/ebook/edukacja-i-zdrowie-w-dobie-globalizacji-katarzyna-wojcik-eugenia-rostanska-wojciech-kojs-128141u

Cena: Eugenia Rostańska


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


Las

Autor: Maria Weryho

Książka Marii Weryho akcja bajki dzieje się starym lesie. który pomimo walk z siłami natury i swoich lat. nadal służy zwierzętom i ludziom jako źródło schronienia i pożywienia.

W e-booku znajdziemy takie rozdźiały jak: Las. Kuna. Jastrząb. Marcin Kaleka. Borsuk itp.

Pani Maria Weryho ma na swoim koncie wiele bajek oraz książek dotyczących wychowywania przedszkolnego m.in ‚Wychowanie przedszkolne’. ‚Jak zająć dzieci w wieku przedszkolnym: pogadanki. rozmowy. zabawy i robótki’. ‚Roboty z papieru ‚. ‚Jak to bywa…: powiastki dla dzieci ‚.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Kapitał ludzki wobec wyzwań współczesności

Autor: Anna Wziątek-Staśko

Ewolucja myślenia o roli człowieka w organizacji. tj. przejście od myślenia w kategoriach administrowania kadrami. przez zarządzanie

zasobami ludzkimi. zarządzanie potencjałem ludzkim. zarządzanie kapitałem ludzkim. zarządzanie talentami. zarządzanie kompetencjami. zarządzanie wiedzą. wreszcie zarządzanie różnorodnością. odzwierciedla z jednej strony dużą popularność tej problematyki. z drugiej strony dowodzi. iż dociekania badaczy w tym zakresie nie są łatwe i wciąż inspirują do kolejnych poszukiwań. Mimo dużej aktywności w omawianym zakresie. znalezienie idealnego sposobu zarządzania ludźmi. to jest takiego. który gwarantuje najwyższą skuteczność działania organizacji i realizacji celów jej oraz pracowników. przy zachowaniu wy

:

Cena:


Pan Walery

Autor: Kleofas Fakund Pasternak

Bohaterem powieści Kleofasa Fakunda Pasternaka jest Pan Walery – ziemianin lubelski. Poznajemy go w sytuacji. gdy udaje się do Lublina w sprawie procesu ze swym stryjem. który podstępnie zagarnął jego majątek.

Józef Ignacy Kraszewski – polski pisarz. publicysta. wydawca. historyk. działacz społeczny i polityczny. autor z największą liczbą wydanych książek i wierszy w historii literatury polskiej oraz malarz. Pseudonimy literackie: Bogdan Bolesławita. Kaniowa. Dr Omega. Kleofas Fakund Pasternak. JIK. B.B. i inne.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9dzikie stwory sztuka wychowania chłopców, witold wojtowicz, spirydion prawdzicki, joanna zaręba, zawsze przy tobie pdf, rywalki książe i gwardzista, rygoryzm, janusz potocki, pod psią gwiazdą, jezyki w europie, pułapki myślenia ebook, dzieci na śniegu, angielski biznesowy pdf, milton raj utracony pdf, dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry…