Układanka

Autor: Karin Slaughter

Andrea jest przekonana. że wie wszystko o swojej matce. Jakie tajemnice może skrywać Laura. elegancka i poukładana terapeutka mowy. filar lokalnej społeczności?

Tego dnia wybrały się wspólnie do restauracji. by świętować urodziny Andrei. Kiedy w lokalu ktoś zaczął strzelać. większość gości wpadła w panikę. jednak nie Laura. Nie tylko zachowała zimną krew. ale sprawnie obezwładniła i bez wahania zabiła napastnika.

Później robi się jeszcze dziwniej. Laura odmawia składania zeznań. a córce każe natychmiast zniknąć. Zszokowana Andrea zaczyna się zastanawiać. kim tak naprawdę jest jej matka. Czy to ta sama kobieta. która czytała jej bajki na dobranoc?

Andrea posłusznie wykonuje instrukcje matki. przy okazji odkrywając coraz więcej sekretów z jej przeszłości. Chce poznać prawdę.

99: https://woblink.com/ebook/atlas-plazow-i-gadow-polski-zbigniew-glowacinski-135682u

Cena:


Król w Nieświeżu

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Jest rok 1784. Książę Karol Radziwiłł. najpotężniejszy magnat litewski i jeden z najpopularniejszych arystokratów w Rzeczpospolitej. przebywa na zamku w Nieświeżu. Jego życie jest pozbawione wszelkich zmartwień. pełne luksusu i nieograniczonych zabaw. Sytuacja zmienia się. gdy do księcia dociera wiadomość. iż pragnie złożyć mu wizytę sam król Stanisław August Poniatowski. Karol Radziwiłł z dużą niechęcią. ale musi przyjąć monarchę.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


:

:

Cena:


Na normandzkim brzegu

Autor: Maria Konopnicka

Zbiór nowel Marii Konopnickiej przedstawiające społeczeństwo normandzkie. ich obyczaje i wierzenia. a w szczególności sylwetki kobiet. które odpowiadają za dom i rodzinę.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Czarownice nie płoną

Autor: Jenny Blackhurst

Imogen Reid. psycholożka rozpoczynająca nowe życie w rodzinnym mieście. z którego kiedyś uciekła. nie chce wierzyć w ludzkie gadanie. Ellie Atkinson. uratowana z pożaru. w którym zginęli wszyscy jej bliscy. potrzebuje pomocy. a nie piętnowania. I Imogen zrobi wszystko. żeby jej tę pomoc zapewnić. To nie z Ellie jest coś nie tak. lecz z jej otoczeniem – z miastem. ze szkołą. z rodziną zastępczą dziewczynki…

 

Tak w każdym razie uważa Imogen.

I robi wszystko. by pomóc Ellie uporać się z traumą.

Więcej. niż nakazują standardy zawodowe.

Więcej. niż nakazywałby rozsądek.

Więcej. niż…

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31


ISBN

9788373776418: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-z-bankruta-stac-sie-milionerem-chmielewski-wojciech-136486u

Cena:cmętarz, niemiecki rozmowa kwalifikacyjna zwroty, wolters kluwer wydawnictwo, napoleon i józefina, pinokio collodi, zioła pdf, uwikłani bez końca pdf, ruta śpiewak, czy nauka pogrzebała boga, day of the tentacle solucja, małgorzata pietrzak, test diagnostyczny z matematyki po gimnazjum pdf, wig30, prawo pracy książka pdf, oczyszczanie limfy, zakazana ella fields pdf, przywiązana, alberto angela, nocni goście, streszczenie lektury mikołajek i inne chłopaki, divinity 2 poradnik, podstawy przedsiębiorczości pdf…