Złe towarzystwo

Autor: Robyn Harding

Na pozór sielankowe życie zamożnej rodziny z San Francisco zostaje wywrócone do góry nogami. Kiedy w pięknym domu dochodzi do tragedii. mroczne sekrety wychodzą na jaw. a przyjaciele stają się wrogami.

Jedno zaproszenie. którego będą żałować do końca życia.

Szesnaste urodziny obchodzi się raz w życiu. To radosny rytuał przejścia. wkroczenia w dorosłość. ważny etap rozwoju i symboliczny koniec niewinności. Jeff i Kim Sandersowie planują z tej okazji wydać przyjęcie dla swojej córki. Hannah nigdy nie sprawiała problemów. dobrze się uczy i przyjaźni tylko z miłymi dziewczętami. Uroczystość ma być skromna: cztery najbliższe przyjaciółki. pizza. tort i seans filmowy. Co mogłoby pójść nie tak?
Okazuje się. że wszystko. Po strasznym wypadku. który ma miejsce pod ich dachem. idealne życie Kim i Jeffa na bogatych przedmieściach wielkiej metropolii nagle zaczyna się rozpadać na kawałki. Fasada doskonałości pęka. wychodzą na jaw prawdziwe oblicze Hannah oraz ciemne tajemnice jej rodziców.

Oszałamiający. prowokujący do myślenia dramat rodzinny. który przypadnie do gustu wielbicielom książki autorstwa Liane Moriarty i serialu produkcji HBO pod tytułem ‚Wielkie kłamstewka’. Robyn Harding w swej porywającej powieści udowadnia. że nawet najlepsza rodzina może nie przetrwać pod ciężarem kłamstw i zdrady. Wszyscy mamy jakieś tajemnice. Doskonała lektura wakacyjna. idealna na plażę i do poduszki.

Zręcznie skonstruowana i doskonale poprowadzona fabuła. Złe towarzystwo to mocna opowieść o dezintegracji rodziny. od której nie sposób się oderwać.
Bill Clegg. ‚Czy miałaś kiedyś rodzinę?’

Opowiedziana po mistrzowsku historia na pozór idealnej rodziny. która walczy o przetrwanie w obliczu tragicznych konsekwencji nastoletniego wybryku. Trzymająca w napięciu i brutalna w opisie ciemnej strony ludzkiej natury. Wredne dziewczyny w nowej. szokującej odsłonie.
A.J.Banner. ‚Mroczna toń’

Książka trzymająca w napięciu i zmuszająca do myślenia jeszcze długo po jej odłożeniu. Zaproszenie. którego nie należy odrzucać.
Barbara Taylor Sissel. ‚Crooked Little Lies’

Piekielnie wartko poprowadzona opowieść o współczesnych. ambitnych matkach. które toczą batalie ze swoimi wrednymi nastolatkami wzbraniającymi się przed dorosłością. Dlaczego miałyby dojrzeć. skoro ich rodzice nigdy tego nie zrobili?
Robyn Harding drąży temat wewnętrznego konfliktu pomiędzy prymitywnymi impulsami a „tym. co właściwe” na kartach powieści. od której trudno się oderwać. Złe towarzystwo to przejażdżka na diabelskim młynie o piekielnych konsekwencjach. Lojalnie ostrzegam.
Erica Ferencik. ‚The River at Night’

Trzymająca w napięciu. porywająca historia o tym. jak jedna noc może zburzyć cale życie niszcząc rodzinę i relacje między przyjaciółmi. Sekrety. pragnienia. wybory i ich konsekwencje. Robyn Harding obnaża w swej powieści fakt. że rodzina – i każdy z jej członków – nie zawsze jest tym. czym się wydaje. Przeczytałam od deski do deski z zapartym tchem.
Megan Miranda. ‚Miasteczko kłamców’

Napięcie. wartka akcja i zburzenie mitu o idealnej rodzinie.

Rebecca Drake. ‚Only Ever You’

Nikt nie jest bez wad w tej współczesnej opowieści o matkach i córkach. Każdy ma coś na sumieniu. Rewelacyjna lektura.
Lucy Ferriss. ‚Utracona córka’

Wredne nastolatki i zdrowa dawka suspensu. Połączenie stylów Megan Abbott i Jodi Picoult przyprawione dużą dawką Jamesa Pattersona.
‚Booklist’

Robyn Harding jest autorką kilku powieści – między innymi ‚Złe towarzystwo’ oraz ‚Her Pretty Face’ – a także scenarzystką i producentką niezależnego filmu. Mieszka w Vancouver wraz z mężem i dwojgiem dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135058/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788301201111: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-milenialsami-chip-espinoza-mick-ukleja-135565u

Cena: Mick Ukleja


Kiedy znów się spotkamy

Autor: Nina Nirali

Przypadek sprawił. że ich drogi się przecięły. Jedna noc sprawiła. że zostali razem na zawsze.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 20


Niepodległa

Autor: Lech Makowiecki

Tomik „Niepodległa” wpisuje się w moją misję edukowania Polaków za pomocą szlachetnie pojmowanej rozrywki. Edukacja nie musi być nudna! Nawet nie powinna… Wiele z tych wierszy i ballad jest już wykorzystywanych przez nauczycieli na lekcjach historii. Sami uczniowie wybierają je do prezentacji na szkolnych akademiach. patriotycznych przeglądach i rocznicowych festiwalach. a portal YouTube wypełniony jest coverami moich piosenek: od wersji balladowych przez rocka po wykonania chóralne i orkiestralne.

Mam nadzieję. że tomik „Niepodległa” zainspiruje innych polskich twórców do godnego i pięknego opowiadania o naszej Ojczyźnie. Tak jak to czynili niegdyś najwięksi: Mickiewicz. Chopin. Matejko. Paderewski i inni. a przed czym tak mocno wzbrania się dziś mainstream naszych artystów „Europejczyków”. Dlatego stawiam na młodzież! I wierzę. że ten zbiór wierszy i tekstów będzie najlepszym prezentem od wychowawców/rodziców/dziadków dla otwierającego się na polskość młodego. patriotycznego pokolenia. Być może dzięki temu przebudzeniu powstaną nowe. odwołujące się do historii Polski przeboje?

Lech Makowiecki

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25


ISBN

9788381033664: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/wybralem-zycie-michal-czernecki-monika-sobien-135099u

Cena: Monika Sobień


Histeryczki

Autor: Roxane Gay

Przegrane. szalone. matki. siostry. przyjaciółki. kochanki… „Histeryczki” to zbiór opowiadań Roxane Gay. na który składają się różne historie kobiet. oscylujące wokół tematów miłości. przemocy. skomplikowanych międzyludzkich relacji. Nieprzewidywalne. odważne i niepozbawione pikanterii opowiadania. Autorka po tej książce została okrzyknięta mistrzynią opowiadania i znawczynią kobiecej natury w jej różnych odcieniach.

Bohaterkami są tu kobiety: nie wyjątkowe. inne czy gorsze. ale takie. które przeżyły niejedno. bo życie pisze różne scenariusze. Kobieta. która straciła dziecko. która w dzieciństwie doświadczyła gwałtu. która jest kochanką księdza. która jest gruba i brzydka. która jest martwa… która mogłaby być jedną z nas. Współczujemy im. przeżywamy ich historie razem z nimi. cz

49.9: https://woblink.com/ebook/kto-sie-boi-karola-darwina-griet-vandermassen-135681u

Cena:słowa które zmieniły znaczenie, kosicki artur, marketing usług pdf, nauka rosyjskiego pdf, bronchit, anna barcz, wszystkie czasy angielski pdf, nieuleczalne choroby, michał bohun, w kręgach władzy mróz, protokół autoimmunologiczny pdf, pakt z diabłem meghan march pdf, polski pop, notatki maturalne biologia, formularz zamówienia excel, wojna nie ma w sobie nic pdf…